Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest III. kerületben...

Budapest III. kerületben található 650 nm-es telken rajta 26nm-es kis tégla építésű, szép állapotú nyaraló megér 10 millió forintot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Budapesti viszont érdeklődnék,hogy megér e egyáltalán ilyen kis nyaraló ennyi pénzt ? Sokért árulják ? Szobák száma: 1 szobás Állapot: Jó állapotú Fűtés típusa: elektromos Szintek száma: 1 Lift: Nincs Ingatlan típusa: tégla Kilátás: utcai Erkély: Nincs Bútorozott-e: nem, Parkolás: Utcán Méret: 26 m²

Megér 10 millát ? Linket nem küldenék mert nem reklámozok egy ingatlan irodát !



2016. jan. 19. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem zártkert, hanem lakóház udvar, vagy beépítetlen terület van a tulajdoni lapon, akkor simán. De szerintem ez csalihirdetés.
2016. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Leginkább a konkrét helytől függ. Na meg a vityilló állapotától.
2016. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, milyen árak vannak a III. kerületben? Az utóbbi néhány évben mentek nagyon felfelé. Eladtam a régi, nagy házat (rossz) és nem tudtam normális kisebbet venni helyette. Osztatlan közös, jó drágán, az volt. Így aztán kijöttem az agglomerációba, itt nagyon jót kaptam (Tégla hétvégi házból átépített, tetőteres, 54 m2, a telek hasonló). Hol van ez a nyaraló? Ha hegyoldali, mennyire közműves? III. kerületben NEM drága! Ennyiért fel nem újított panellakást adnak Békásmegyeren.
2016. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg az elektromos fűtéstől, ott három fázisos áramnak kell lennie és régi nagy, éjszakai árammal működő hőtárolós kályhának. Ezt érdemes felújíttattni (fűtőelemek és motor csere), aztán semmi gond, kifűti. Éjszakai árammal nem drága.
2016. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Építs rá tetőteret, két kis szoba, lépcsőház, alul amerikai konyha, nappali, fürdőszoba. Ha van telefonhálózat, köttess be kábeles netet, ha van benne biztonsági rendszer, köss rá szerződést. Ha van csatorna, használd. Ezekből a kis méretű, téglából, betonalapra épült kis hétvégi házakból kiváló kis családi ház lehet. A telek szép nagy, lehet benne zöldséget, gyümölcsöt termelni, ha van kút, olcsóbb a locsolás is.
2016. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez új!

[link]

2016. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez csúcshegyi, szemben van Üröm.

[link]

2016. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hatodik válaszadó pont azt a hirdetést néztem :D
2016. jan. 20. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel a közelből költöztem, meg tudom mondani, mi ez. Ezüsthegy déli oldala, van aszfaltos útja, alatta BKV busz is jár (146). Lent ott a lakótelep hegy felőli oldala, nagy boltok, a dunai oldalon csarnok, amit akarsz, minden van. Vizet be lehet vezetni, villany van, csatorna is lesz, ha átminősítik belterületté, akkortól ez családi ház lehet. Valamikor nagyon híresek voltak az Ezüsthegyi kertbarátok, ez is oda tartozik. Szerintem megéri az árát, ismerve a kerületi árakat.
2016. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs: szigetelt épület! Ez nagy előny.
2016. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!