Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha van egy telkem, de nem...

Ha van egy telkem, de nem tudom eladni, nem kell senkinek hogyan tudnék megszabadulni tőle? Le lehet mondani róla? Vagy van valamilyen más lehetőség?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én pénzt csinálnék belole, helyedben akkor nagyon áron alul hirdetnem, azt is több mint a semmi. Lemondani nem kell. Atiratod más nevére, kinek nem kéne egy telek ingyen.
2016. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de annyira szar helyen van, és ráadásul hegyoldal, hogy még ingyen sem kell senkinek.
2016. febr. 10. 10:17
 3/16 anonim ***** válasza:

Add nekem!

Hol van? Mekkora?

2016. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet, végül az lesz. :)
2016. febr. 10. 10:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki, akkor a legjobb lenne ha kettőnknek ajándékoznád :-)
2016. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De miért akarsz szabadulni tőle? Miért baj ha a neveden van?
2016. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy gazos hegyoldal, hatalmas. Nem tudok kijárni mióta megszületett a gyerek.
2016. febr. 10. 11:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Hegyoldal, wow (szeretem a hegyeket, bár a magyarok kicsik, de olykor így is szépek)... Mekkora, hol, kell utána fizetni valamit mint adó vagy ilyesmi? :D


Jó kérdés amúgy. Nekem van 2 telkem 300 km-re tőlem. Az egyiket bérlik, az OK, a másiknak van vagy 64 tulajdonosa... Remélem, egyszer valaki felvásárolja, bár sajna az egyik tulaj az EON, aminek nyilván csak egy kicsi kell, de az nagyon. Miért vannak ilyen idióta földtulajdonok? Semmit nem lehet vele kezdeni.

A másik is csak baj volt, amíg nem volt a cég, anyámat megbüntették érte, mert parlagfű nőtt rajta egyszer. Azt sem tudta, hol van szerencsétlen föld, a földosztáskor kapta, de sokra nem jó... A régi földből megélt egy család, ebből most már van egy pici karácsonyi pluszocska...


Khm, bocs, de ideillett. Néha elgondolkodom, mi a csudát csinálnak az ilyen földekkel mások? Főleg, ha csak gondnak van.

2016. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben Zala megye környékén van a terület, meg engem is erdekelne:D
2016. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érden van. 3160nm
2016. febr. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!