Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyennek számít Erzsébetváros...

Milyennek számít Erzsébetváros külső része (egészen pontosan a Ligetvárosnak nevezett István utca - Dózsa György út - Damjanich utca - Rottenbiller utca által bezárt négyszög)?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ott akartunk venni lakást, a Damjanich nagyon szép utca, a Rottenbillerre alig mertünk átmenni, ott eléggé lepukkant házak vannak azon a részen.:/


albérletbe költöznék oda, lakást is vennék ott befektetésnek, de oda nem költöznék saját lakásba.


de szerintem menj el oda, sétálgass a környéken, nézd, milyen emberek vannak, szállj fel egy trolira, menj be egy boltba, stb. mindenkinek más az érzékenységi foka, szempontjai. nem egy belső 8. ker, attól nem kell tartanod!

2016. febr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
én nem szívesen laknék ott, de biztos meg lehet szokni, van rosszabb is.
2016. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

nem gáz, lakható.

Tényleg nem nyócker.

Vannak fekák, de kisebbségben. még...

2016. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sznoboknak nem való (ahogy az V. kerületen és a budai hegyeken kívül a főváros egyik része sem), mindenki más bátran költözhet oda. Kellően biztonságos, nem túl szép, de abszolút élhető.
2016. febr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nem nyócker."

ezt, hogy értetted?

- ha Nemzeti Múzeum környékét nézem (ez is 8.kerben van!) akkor azt mondom, hogy fényévekkel jobb a múzeum környéke,

- ha Diószeghyi utcát nézem (ez is 8ker) akkor persze valóban sokkal rosszabb.


Gondolom az utóbbira gondoltál, csakhogy Ligetvárosnál a 8.ker több mint a fele jobb vagy nem rosszabb pl: Palotanegyed, Corvinnegyed, Kerepesdülő, Századosnegyed, Tisztviselőtelep.

Először 7.kerben laktam, majd 14.kerben, most 8.kerben. A minőségi ugrás is ebben a sorrendben van!

2016. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a nyóckerről nem Múzeum körút, hanem a cigánytelep jut eszembe...
2016. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem a nyóckerről nem Múzeum körút, hanem a cigánytelep jut eszembe..."

Általad írt "cigánytelep" is csak kis része a 8kernek, a Nemzeti Múzeumot írtam, nem a körutat.

A körút egyik fele csak 8ker, míg a Múzeum teljes egészben 8kerben van.

Az ELTE Természettudományi Kara és Informatikai kara is a 8kerben volt, én még oda jártam (Astoria),

ott szereztem 2 diplomát. Nekem meg ez jut eszembe. Persze kinek hol volt dolga, hol lakott, az meghatározó lehet.

2016. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A "nyócker"cigánytelepe sem olyan gáz, mint ahogy páran állítják. 0-24 fesztelenül járok-kelek az Illés környéken, nemhogy bántódásom nem esett az évek során, de egy rossz szót nem kaptam.

A nyíregyházi vasútállomáson pl. nem vagyok ilyen magabiztos...

2016. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Sok ittlakó,köztük én is, imádja. Közel a Liget,tele van boltokkal, jó a közlekedés, teljesen biztonságos 0-24. Kevés a fa, a Nefelejcsben, Rottenbilleren, Damjanichban,Dózsa György úton van csak,viszont kezd borzalmasan drága lenni,felújított állapotú 1szobás lakást sem nagyon tálálni 15 millió alatt.
2016. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!