Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eltántorítana a ház vásárlástó...

Eltántorítana a ház vásárlástól, ha roma lenne a szembe szomszédod?

Figyelt kérdés
Ház vásárlás előtt állunk, a férjemmel beleszerettünk egybe. Aki eddig látta, mindenki azt mondta, gondoljuk meg, nézzünk szét máshol, stb. Ti mit tennétek ? Vennétek mást, ami nem annyira tetszik, esetleg egy lakást társasházban, csak azért, mert a szembe szomszéd roma ?
2016. márc. 2. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

A kornyeket neznem. Ha csak EGY szomszed, az nem tantoritana el. Koztuk aki ki akar torni, rendes jo dolgos ember, az keruli a legjobban a "fekete" kornyeket.


Egy "feher" kornyekre koltozott, oda beilleszkedett roma nem ijesztene meg, az mar igen, ha az egesz kornyek lenne olyan.

2016. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként az a tipikus lerobbant parasztházas romáról van szó.
2016. márc. 2. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ..... közvetlen roma szomszédunk van még a házuk rájuk nem dől,de az ég világon semmi baj nincs velük. Ellentétbe a 2 házzal arrébb lakó nem roma csak durván alkoholista szomszéddal.
2016. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
olyan roma nincs akivel ne lenne probléma,menj oda este,nézz szét ,különböző időpontokban,én nem valőszínű,hogy megvenném,van miből válogatni,minek egy gázos helyen,ha már pénzt ad az ember és nem keveset.
2016. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

én nem.

itt nálunk van egy az utca végében, kivülről normálisak, nincs dajdaj, hangos zene.

2016. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.Párom mamája mellett romák laknak ilyen putris házban.Rendszeresen bejárnak lopni a mamához mert egyedül él.Megmérgezték a kutyáját és ellopták a macskáját.A cigó kölkök leskelődnek a kerítésnél és hergelik a kutyáját.
2016. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk laktak egy ideig romák a szomszédban, soha többet. Pedig viszonylag dolgosak, tiszták voltak, nem ittak, nem mulattak. De egész nyáron nem lehetett a kertben lenni, mert három szomszédot túlharsogtak, ahogy "társalogtak".
2016. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha putri, akkor meg kell azt is venni. Kivásárolni őket. :)

(Házat lerombolni és eladni építési teleknek.)

Ha ilyen régi parasztház a szomszédok is, akkor a környék lefele fog menni..

2016. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekünk cigányok a közvetlen szomszédaink, igaz nem családi ház, hanem lakás. Bár itt talán még jobban kell alkalmazkodni. Tény, hogy hangosabb az életvitelük kissé, de nem zavaró módon. Ezen kívül semmi bajom velük. Nem dolgoznak, vagyis a férfinek van valami(szerintem kétes munkája olykor-olykor). Tiszták, és kedvesek, ha összetalálkozunk érdeklődnek stb. Soha semmink nem tűnt el, még ha a folyosón hagytuk is. Ami azt illeti én még örülök is neki, hogy ilyenek a szomszédok(mivel szerintem a utcai alpári cigányok félnek tőlük, így erre a folyosóra sztem soha nem törnek be:) ) Viccet félretéve nézzetek körül a környéken, esetleg próbáljatok meg beszélgetni az utcabeliekkel, ők jobban elmondják a valós helyzetet.
2016. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!