Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen, Sinai Miklós utca?

Debrecen, Sinai Miklós utca?

Figyelt kérdés

Helló!


A debreceni Sinai Miklós utcán tervezek panellakást venni.


Tapasztalat, tanács, vélemény? Érdemes itt?


2016. máj. 14. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én utálom a Vénkertet, de az is egy lakótelep. Sokam szeretnek ott élni. Én laktam az Újkertben is (az valamivel talán barátságosabb környék) meg a Tócóskertben is. A Tócóskert százszor jobb, élhetőbb környék, a lakások is jobb beosztásúak, meg az ott élők is (hogy is mondjam) szóval érted, ugye?
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.


én arra felé éltem 23 éves koromig, nekem nem volt bajom vele. Persze, itt is vannak furább alakok, de szerintem máshol is úgy akadnak -és mondjuk én úgy tudom a Tócóskert azért sokkal keményebb környék...

2016. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A második olyan albérletben vagyok aki hosszú távra adja ki, most 4 hónap után kitalálta a tulaj, hogy elküld minket és kiadja drágábban. Ugye a szerződés szerint 1 éven belül nem módosíthat bérleti díjat, de ez is valami idióta, mert zaklat minket naponta! A vénkertben nagyon szefósok laknak! Van 1-2 jó ismerős is, de a többség ilyen! Parkolás katasztrófa, ugyanígy a közlekedés is!

Tócóskert alapból később épült 1985-88 körül, élhetőbb, több a parkolóhely és jobb a közlekedés. Jobb a lakások kialakítása+ vannak teherliftek is, zárható folyosó stb...

2016. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor a 70-es évek végén lebontották a régi vvárosrészeket (pl. Vígkedvű-Teleki mai Sumen utca környékét, az ott levő 8-10 lqkásos házakban élő legszegényebb, sok esetben lumpen rétegek az Újkert tanácsi lakásaiban kaptak szintén tanácsi lakásokat. Nem kellett sokat dolgozni ezekért a lakásokért, automatikusan kapták. Nagy részét később a piaci ár töredékéért megvehették. (Nem tudom, most mennyi még az önkormányzati lakás ott), de fentiek miatt nem volt igazán keresett hely anno. Ma az egyetemek közelsége miatt sokan kifejezetten bérbeadás miatt vesznek itt lakásokat.

A Tócóskert 90 %/-a eredetileg is öröklakás volt, nehezebben lehetett hozzájutni, kellett hozzá tőke, önerő. A többit leírta az előttem szóló.

2016. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!