Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XVII. kerületben milyen...

XVII. kerületben milyen lakni? Érdemes odaköltözni, vagy megbánjuk?

Figyelt kérdés

A Csabagyöngye utca környékén keresgélünk, jó az a környék?

Nagyon tetszik a kisvárosi hangulata, az aranyos kis utcák. Ugyanakkor tudom, hogy van olyan része pl. a XX. kerületnek is, ahol a szép kis utcákban valójában pocsék a közbiztonság, gyakoriak a lopások, betörések.

Emellett ugye ezer más tényező befolyásolhatja, mitől jó valahol lakni.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. jún. 1. 06:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja igen: bölcsi, ovi és iskola is érdekelne, milyenek a körzetben? Ismeri valaki őket?

A játszóterek jók? Sok a környéken a gyerek?

2016. jún. 1. 06:15
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kizárólag akkor, ha a kerületben van a munkahelyetek is. Katasztrófa a közlekedés onnan.
2016. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is a közlekedést nézzétek. Nálam fontos szempont lenne, hogy ha sokáig szeretnénk ott lakni, akkor ha felnőnek a gyerekek és mennek be a városba ( akár este jönnek haza ), akkor ne sokat BKV-nak. Meg én se, ha bemennék a városba intézni valamit.
2016. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Helyi vagyok, és a hazafelé utazásban jobban elfáradok, mint a munkában.
2016. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem annyira vészes a közlekedés sem busszal sem autóval.

A közbiztonság szerintem jó, általában ebben a kerületben családok élnek így "zaj" sincs nagyon. Sok játszótér van és sok kisbolt rengeteg a gyerek és tömérdek az iskola/óvoda is. Iskolaidőben pl.: az elágon (A Ferihegyi út és Pesti út kereszteződésénél) szinte csak gyerekeket látni. A kerület részei folyamatosan fejlődnek mind a panelek, parkok, játszóterek, iskolák (az elmúlt két évben hármat is felújítottak). Én ajánlom, nyugis környék van sportolási, zenélési lehetőség is azonban nagyon családias így gyerek nélkül unalmas lehet.

2016. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
Hát, ha azt szeretnéd, hogy egy szimpla Deák térig történő út is egy jópár órával előre megtervezett program legyen, akkor csak tessék! :D
2018. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott a 0 às gyerekek
2021. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!