Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Komlón lakást venni?...

Érdemes Komlón lakást venni? Érdemes lenne oda költözni? Milyen Komlòn élni? Vagy inkább Mohács?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, csak biztositéknak szeretném, ha egyszer haza kell mennem legyen hova. A válaszokat köszönöm.
2016. jún. 2. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komlón lassan már csak a szél fütyül . Mindenki menekül, elmenekült onnan . Nem tudom milyen Mohács, kicsi (?) azt tudom, hogy a Pick zrt idén ősszel kivonul a megyeszékhelyről és Mohácsra viszik az egész "gyárat" .
2016. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mert olcsó. Bár a CSOK miatt itt is emelkedtek az árak. Azért itt van Pécs mellettünk, es azert akad munka itt is, bar nem sok.
2016. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.🙃
2016. jún. 3. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a dolog és nézelődsz is, tudok segíteni, hogy ne a putris helyen vegyél :D

2es válaszolo vagyok, egy komlói.

Írhatsz, ha tudok vmiben segíteni :)

2016. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dobrotka Bese válasza:
hali vennék komlón lakást de hallottam hogy ott igen sok a tesvér és nemigazán akarok olyan környéken lakni szerinted hol érdemes venni?
2016. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!