Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jól érzékelem, hogy a mostani...

Jól érzékelem, hogy a mostani Budapesti lakáspiac a központi kerületekben arról szól, hogy minél kisebb és lerobbantabb lyukat adjanak el minél zsírosabb összegért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos igen, és tegyük hozzá, az ingatlanbérleti piac is dettó ugyanez; valami hihetetlen méretű oduparányokat akarnak kiadni fertelem árakon, én nem is értem, mi van itt?


alapvetően venni szeretnék én is, de azt már most látom, hogy ez nem lesz rövid menet, ezért gondoltam addig is bérlésre, de totális zsákutca, ez van.

2016. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vérszemet kaptak a tulajok a nagy kereslet miatt, de ezt az üzletpolitikát nem lehet sokáig folytatni, reményeim szerint belátható időn belül javulni fog már a helyzet.
2016. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem sajnos semmi nem indokolja a kereslet csökkenését pár éves időtávlatban (éppen ellenkezőleg).
2016. jún. 13. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is:

[link]


Azt gondolom, hogy ebben az évben a külső kerületekben lesz gyorsabb emelkedés, a belvárosban lassul (de lesz emelkedés, nem áll meg).

2016. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is Budapesten keresek eladó ingatlant már több, mint fél éve. Egy szóval jellemezve: katasztrófa!!!


10 négyzetméteres lepukkant "lakást" árulnak 7-8 millió forintért, nevetséges. :(

2016. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!