Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdre költöznénk párommal,...

Érdre költöznénk párommal, melyik részre érdemes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavasszal költöznünk kell párommal, mindenképp Bp közelében (de nem Bp-n) néznénk kertes házat. Érd és környékén élőket kérdezném elsősorban. Olvastam régebbi véleményeket arról, hogy nem annyira jó a közbiztonság, rossz a közlekedés stb. Ez most is így van? Tudtok esetleg közlekedés/közbiztonság/Bp közelség szempontjából jobb települést?

2016. júl. 19. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

A közlekedéssel nem értek egyet. Az egyik legjobb agglomerációs város ebből a szempontból. A helyi járatokkal vannak gondok, de nem érdemes a BKK hoz hasonlitani.

A közbiztonság sokat javult az elmúlt tÍz évben. Mindig az utcát, és a környékbeli utcákat kell nézni, pl. Ófaluban is vannak jó utcák-zömében jó egyébként-, és alsó parkvárosban, ligeten, tusculanumban is vannak tré helyek. Amúgy meg Bp. környékén minden városban csak a legbátrabbak nem riasztózzák a házukat.

Mindent összevetve,ha lett volna elég pénzünk, inkább Diósdra, Törökbálintra, vagy Vecsésre költöztünk volna. De nem volt. :)

2016. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A közbiztonság se vészes , a betörések balhék többnyire átutazó bűnbandák számlájára írhatók akik járják a környező megyéket . Hevederzár ajtóra riasztósziréna belülre kívülre . Bagoly utcától lefelé Tárnok kereszteződésig gagyi , Ófalu és a M7-es végig Riminyáki úton . Martonvásár jobban megérné .
2016. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 19. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100 nm alatti házak hogyan mennek Érden úgy megközelítőleg?
2016. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden drága , telek a régi az új ház minden . Létezik építmény adó a fészerre is a garázsra is kiterjed . A csatorna díj víz legdrágább az országban . Ahol nincs még csatorna és kiépítik önerőből 250 E Ft a beszálló a többi is saját zsebből megy . Egy jó dolog van csak itt a levegő , ritka moha telepedik meg a fákon , ez jó jel .
2016. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
82%
Szia! Én Diósdon nőttem fel, imádtam, de tavaly 3 hónapra visszaköltöztem, amikor eladtuk az érdi házunkat és még nem tudtunk beköltözni a másikba. Óriási csalódás volt, pl. a játszótéren lakó csövivel. Férjem érdi és mivel tavaly több, mint 60 házat néztünk meg, privátban nagyon szívesen megírom a tapasztalatokat, ha gondolod.
2016. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül Maglód mellett döntöttünk, nem bántuk meg, nagyon jó a közbiztonság, közel van Bp-hez, jó a közlekedés is, sorolhatnám... Csak jót tudok mondani róla. :)
2016. nov. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!