Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aggódhatok hogyha a 2-4 év...

Aggódhatok hogyha a 2-4 év múlva tudok csak Budapesten lakást vásárolni akkor nagyon rosszul járok?

Figyelt kérdés

Bennem van az az érzés hogy hiába dolgozom és gyűjtök mondjuk havonta 50 ezer forintot, az kb semmit sem fog érni mert annyival is drágulnak a lakások havonta :(

Ergo semmi értelme a munkámnak ebből a szempontból.



2016. aug. 1. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Van már félretett pénzed?
2016. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezen agonizáltam. Végül én megvettem álmaim kis lakását, igaz 70 % a hitel. Jól döntöttem így nem kell albérletet fizetnem, mert azóta mr sajnos azok is az egekben vannak.2 éve vettem és most itt már kb 3 millióval többért hirdetnek hasonlót.

Azért ne csüggedj ha még nincs önerőd,és nem tudsz venni. Hátha mégis találsz majd olyat ami jó áron lesz.

2016. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!