Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Molinoval tényleg könnyebb...

Molinoval tényleg könnyebb eladni egy ingatlant mint a neten?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a neten egy olyan oldalra rakod fel a hirdetést, amit napi harmincan néznek akkor lehet.
2016. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Egy vidéki ingatlant hogy hirdetnél? Balcsi
2016. aug. 21. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyetlen hirdetési megoldáshoz ragaszkodni, mert a helyi kiírást olyanok is látják, akik pl. nem keresnek ingatlant, de ismerik a környéket és felkelti a figyelmet a kiírás.
2016. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Molinot csak az látja, aki épp arra megy el.

Neten bárki láthatja. Én csak neten kerestem, ott azonnal látod az infókat, képeket, alaprajzot. Ha érdekel, akkor felhívod és megnézed jobban.

Molino esetén csak egy telefonszámot látsz. Ha autóval vagy, akkor meg kell állni, ha fel akarod írni. Szóval szerintem csak a molino nem jó.

A kettő együtt biztosan hatásosabb, mint csak a netes. De az tuti, hogy csak a molinot nem használnám.

2016. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xswerdy ***** válasza:
100%
A molinó szerintem nem rossz. Jó eséllyel olyan helyen keresnek az emberek ingatlant, amerre járnak. És szinte ingyen van, pár ezer Ft-ért megcsinálják.
2016. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Molinóval adtam el 3 nap alatt ! Tök jóoó
2016. szept. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!