Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Angyalföld az milyen? Milyen...

Angyalföld az milyen? Milyen az általános benyomás róla?

Figyelt kérdés

Lakást keresek Budapesten. Inkább az olcsó lakásokat keresem elsősorban az anyagi helyzetem miatt. Sok olcsó lakás van az a 8. kerületben, meg Angyalföldön.

A 8. kerületet nem kell bemutatni, hogy miért olcsóbbak arra fele az ingatlanok. Angyalföldet viszont nem értem. Igaz soha sem hallottam róla semmit. (vidékről költöztem fel ezelőtt egy évvel) Valakinek tippje? Az is olyan gettó-féleség lenne?



2016. szept. 6. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen, régen rossz híre volt, munkásnegyed.

Mostanra kissé változott, még vannak szinesbőrüek, de én a 8. ker. helyett biztos ezt választanám.

2016. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Angyalföld jó! - nem kissé, hanem rohamosan és előnyére változott az utóbbi 30 évben! (a Szt László u-nál van egy kis mélypont) A kiválasztott ingatlan körül sétálgass, nappal is, este is - úgy tudod megismerni valamennyire.
2016. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Tele van kisebbséggel, nem véletlen olcsóbbak arra az ingatlanok - a kutya se akar a rétinégerek közt élni.

A helyedben jó messzire elkerülném.

2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
8.kernél sokkal jobb, de vannak gettó részei. Nézz körül a kérdéses lakás környékén.
2016. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak annyit mondok, ez volt Kádár János szavazókörzete, igazi prolinegyed, leginkább a Béke út középső része. Valóban igen vegyes: Visegrádi utca- Pannonia utca környékén élnek a gazdag zsidók, a Váci út végig épül, modern és drága irodaházpaloták tömege, Mosoly utcától feljebb családi házak, régi tisztviselőnegyed. Mosoly utcánál volt a legmeredekebb, azt hívták Chikágónak, de azt már lebontották, akörül volt a munkásnegyed. Mindenképpen nézz körül a vásárlás előtt!
2016. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

rosszul tudod 5-ös, Visegrádi utca- Pannónia utca környék az Újlipótváros, a régi nyomornegyedeket lebontották, proli csak az, aki prolizik, vagy az inkább ronda disznó, a Béke tér és környéke pedig jó. De semmi sem pótolja, hogy a a vásárló maga tapasztalja, hogy milyen a környék - nem vagyunk egyformák, nem is egyforma helyen érezzük magunkat jól.

Fontos, hogy több napszakban nézegesd, sétálgass arra. Az eladó teljesen mindegy mit mond. Volt olyan, hogy egy északi fekvésű lakásban hümmögtünk, hogy nem süt be a nap, az eladó azt mondta: ide? egész nap besüt:D:D

2016. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Angyalföld északi része nagyon jó! A Duna Plaza környéke. Lassan húsz éve itt lakom, és maradok is, mert itt minden megvan, ami nekem kell: nyugodt környék, sok zöldfelület, jó infrastruktúra, közeli Duna-part... és egy cseppet sem proli.


5-ös: azt is rosszul tudod, hogy Chikágónak(?) hívták a Mosoly utca melletti részt, ugyanis az a Tripolisz volt. De már nagyon régen, a 70-es, 80-as években lebontották és négyemeletes paneleket építettek a helyére.

2016. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: a Duna Plaza környéke nem rossz!
2016. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet általánosítani! Ez inkább környék, mint kerületfüggő. A VIII.ban is vannak nagyon biztonságos élhető helyek és a XIII.ban is van gettó. (a 8 meg a 13 - Ganxsta

áék) :D

Ingatlanokkal foglalkozom, elég jól ismerem Budapestet. Van konkrét lakás, amit már kinéztél, vagy most keresgélnél? A számom privátban elküldtem, teljesen ingyen tudok neked segíteni, ha gondolod!

2016. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!