Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak én érzem úgy, hogy sose...

Csak én érzem úgy, hogy sose lesz budapesti lakásom és kitolnak a fiatal generációval?

Figyelt kérdés
Szüleim vennének nekem egy lakást Budapesten, lehetőleg valamelyik központi kerületben, de esélytelen... Hiába tudnának egy 45nm-ért 18 milliót (de nem többet) kifizetni, egyszerűen nem lehet kapni semmit ennyiért. Úgy érzem bele akarják az embereket egy újabb adósság csapdába csalni, és ha így folytatódik, el kell hagynom Budapestet, mert nem fogok albérlet csapdában élni

2016. okt. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Újepitesut keresel a kozpontban? Sokkal jobb aron vannak lakasok nem annyira uj,de nyugis kornyezetben atlagaron 11M-ert.
2016. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ingatlanos munkatársam . Rendes ember Újpest az ő területe biztos tud segíteni lakást találni. Ha érdekel.
2016. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én örömmel mentem el Pestről, mert 11-ért kaptam Győr közelében 120m2 családi házat, 3 millióért pedig fel lett teljesen újítva. Ezért Pesten egy lerobbant putrit kapnék, vagy egy kis lakást két kínai és 3 cigány családdal körülöttem.

Annyit nekem nem ért Pest, hogy az összes pénzem ilyen helyekbe fektessem, főleg hogy a nyugati régióban rengeteg lehetőség van.

2016. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3. -nak igaza van palotát lehet kapni egy kis lyuk árából. De ez a kérdezőn nem segít ő mindenképp Budapesten akar lakni.
2016. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 alatt nincs egy normális kis 45-50 nm-es lakás vállalható környéken
2016. okt. 8. 20:13
 6/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:
84%

"24 alatt nincs egy normális kis 45-50 nm-es lakás vállalható környéken"


Ez így erős túlzás.

Egyébként hiszed, vagy sem, azért enyire drága, mert a sok marha ennyiért is megveszi.

2016. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
83%

Kitolnak? Belecsalják a csapdába?


De kik? "Ők"?


Amúgy a számodra vállalható környékkel lesz a baj. Jó helyen jó lakást lehet kapni ennyiért. Előkelő helyen lehet, hogy nem.

2016. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát újbuda lenne a cél, annak is a dunához közeleső része
2016. okt. 11. 20:38
 9/9 Kim Bo Mao ***** válasza:
18-ért ha lejjebb adnád a környékbeli igényedet tudnál venni akár 55 nm-es lakást is a központi részen, ahol aztán az egyik szobáját kiadnád, a másikban élnél, gyüjtenél és akkor vehetnél később egy számodra még megfelelőbbet.
2017. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!