Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Energetikai tanúsítványt az...

Energetikai tanúsítványt az előszerződés megkötése előtt érdemes kérni?

Figyelt kérdés
Házvásárlás előtt állunk, az árban megegyeztünk, a héten kell menni az előszerződést aláírni illetve a foglalót rendezni. Az eladó elmondása szerint folyamatban van a tanúsítvány beszerzése de úgy érzem érdemes lenne az előszerződés előtt látni ezt. Várjam meg vagy elég csak a végleges szerződés kötés előtt megnézni?

2016. okt. 10. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor eladtam, utolsó napokban kaptam meg és adtam át, de úgysem volt jelentősége, telekárban ment, annyira rossz volt a ház.
2016. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod. Kérdés, hogy mennyire vagy tisztában vele. Ami fontos, az a szigetelés nagysága; ablakfelület nagysága, szigetelése; fűtés és meleg víz előállításának módja.

Meleg vizet és fűtést látod, hogy mivel állítják elő. A szigetelés vastagságát ha van, max bizalmatlanságból beleszúrsz egy vékony hegyes hegesztőpálcát és lemérheted a vastagságát.

ha foglalózod akkor veszítheted a pénzt a visszamondással, de előszerződés más tészta, ott visszaléphetsz, nem mindegy mit kötsz; de ügyvéddel tárgyald le. vagy írd bele, hogy tanusítvány megléte után visszaléphetsz tisztán, mert számodra az a döntő.

2016. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Célszerű az előszerződés megkötése előtt tisztában lenni azzal, hogy egyáltalán mire alkudozol. Vagy hogy egyáltalán érdemes-e további időt, energiát pazarolni rá?
2016. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!