Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen, Tócóskert, István...

Debrecen, Tócóskert, István út 21 milyen környék?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlja, a másik nem... Bármilyen válasz érdekel.

2016. okt. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nézz rá Google utcaképen.
2016. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát abból nem derül ki túl sok minden, már személyesen is elmentem oda. Persze néztem, hogy milyen üzletek vannak pl. a ház aljában, de azért arra, hogy én mit vettem észre, nem szeretnék hagyatkozni. Olyan tapasztalatok/vélemények érdekelnének, hogy milyen a közbiztonság, milyen emberek laknak arrafelé. Hitelt veszünk fel lakásvásárláshoz. Mielőtt 20 évre odakötöm a családomat valahova, szeretnék tájékozódni és remélni, hogy a gyereket nyugodtan vihetem le a játszóra du. 6 óra körül is. Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2016. okt. 28. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A Tóci a város legnagyobb lakótelepe.

Csak itt annyi ember lakik, ami kiadna egy komplett kisvárost. Kb 20000 ember.

Ezáltal teljesen vegyes.

Mint minden lakótelepen, itt is lesznek problémás emberek, bandák, kötekedő öregasszonyok, de nagyon sok a kisgyerekes család is.

Van minden, a méretéből adódóan. Orvos, bölcsi, ovi, sulik, és minden típusú bolt. Uszoda, koripálya, sportlehetőségek, programok, tényleg minden.

Viszont van egy problémás ház, ahol az egész tömb szociális lakásokból áll, és ez tele van cigányokkal.

Mindenhol vannak, de itt csak ilyenek vannak, és mindegyik problémás, azért kerülnek ide. Ez egy másik utca, de a Tóci egyébként hiába hatalmas, összesen 3-4 keresztül-kasul futó utcából áll. És mivel a környéken minden van, elkerülhetetlen, hogy ezekkel a problémás egyedekkel összefuss.

Itt azt beszélik, nem ritka, hogy bútorok repülnek az ablakokból...

Esti tivornyák, az emberek fenyegetése, bűz, stb.

Linkelek egy cikket, ami szerint 20-25 cigány is lakik egy lakásban.

Itt a környéken mindent wc-nek használnak.

Patkányok, csótányok, poloskák, a környéken is, emiatt az egy tömb miatt.

Szerintem ha rákeresel a címre google-ban, több infót is találsz.


[link]


Meg kellene nézned Google Maps-en, hogy a te házszámod és ez a környék mennyire van egymástól.

Szerintem még 1 km is kevés.

2016. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%

Pont abban a házban van a pillásom. :)

A volt barátom pedig előtte a 19 szám alatt lakik, így sokat jártam arra.

Nem olvastam el az előző kommentet, lehet kitért rá, de egyetlen rossz dolgot tudok mondani: közel van a Derék 22, ami szerintem egész Debrecen legszörnyűbb háza. Tele van romával, rettenetes emberekkel. Nappal is félnek elmenni előtte az emberek.

Ami viszont pozitív: Közel a tesco,meki,segner tér, a Kossuth tér is kb.10-15 perc gyalog, van a közelben kórház, jégcsarnok, sok bolt, kis piac, orvosi rendelő, fogorvos, óvoda, több suli is, nem csak általános, sok játszótér, park. Egyébként szerintem jó környék, összeségében szívesen laknék ott, igaz szabad parkolóhely kb.sosincs, de az a legkevesebb.

2016. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%
Utólsó vagyok, utólag elolvastam és az előttem hozzászóló is a Derék 22ről írt. Nagyon közel van a két ház egymáshoz, kb egy nagyobb park választja el egymástól.
2016. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Totál fullos, hatalmas lakótelep, szinte nincs olyan ami ott nincs! A közbiztonság is jó - a méretéhez képest. Valóban a Derék 22 az az egésznek a sarkalatos pontja... Nem tudom, hogy meddig tűrik azt a mocskot ott, mert különben minden rendben van az egész telepen.
2016. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. (Ment a zöld kéz.)


Hát elég elgondolkodtató... A cikk is sokatmondó. Valójában 13 millióért adnának ott egy 54m^2-es lakást, és az ár oka éppen az lett volna, hogy milyen jó a környék, az épület mellett park van. De a google maps alapján a park mellett meg a derék 22. Át fogjuk gondolni, de tényleg sokat segített, hogy ezt leírtátok.

2016. okt. 29. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, kérdező, én a kezdetektől laktam a Tóciban, közel 30 évig. Amit az előttem szóló írt, az való igaz, ezt a részt kerüld el! A Tóci legjobb része az István út 63-tól a végéig, illetve a Derék utca 106-118 körüli rész. A Tócóskert tér és a z előbb írt részek által határolt terület az Angyalföld térig. Az István út 121 már nem tartozik ide. Szerintem 13 milla körül ezen a részen is tudsz venni 54 m2 körüli lakást.
2016. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!