Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr-Moson-Sopron megyében az...

Győr-Moson-Sopron megyében az osztrák határ közelében milyen ritkán lakott települések vannak?

Figyelt kérdés
Igazából olyan települések érdekelnének, ahol nagy az elvándorlás és a határ közel van.

2016. nov. 2. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
a határ közelében nem igen fogsz találni ilyen települést GyMS megyében. Folyamatos a betelepülés az ország keleti részéből. Vagy épp Szlovákiából, pl Rajka. Oda annyi szlovák települt be, főleg Pozsonyból, hogy még a helyi pozsonyi busz is eljön Rajkáig. :D
2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is gondoltam volna. Jó ilyen információkat hallani. Fura, hogy ilyen kis országban is ilyen érdekes dolgokat hallani.
2016. nov. 3. 06:05
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Az osztrák határ vonzó dolog, hiszen rengetegen járnak át dolgozni a sógorokhoz.
2016. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Éppen azért, mivel itt (én mosonmagyaróvári vagyok) a környékbeliek Ausztriában dolgoznak javarészt, sok a munkalehetőség van a városban. Nehezen is találnak rá embert, mert itt a határ mellett a kutya se fog ugyanazért max 200ezret keresni, vagy annyit se.
2016. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem jellemzők arra felé az 50-200 fős falvak?
2016. nov. 3. 21:06
 6/15 oracel74 válasza:
94%
Az attól függ milyen messze van a határ.20-30km-re a határtól már vannak szép kis falvak.Még azokból is kijárnak az emberek dolgozni,de ott már olcsóbbak az ingatlanok.
2016. nov. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Újrónafő, Paprét ezek elég kicsi faluk :D A határ mellett.
2016. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én igazából azért költöznék oda, hogy közel legyen több olyan város is, ahol Borsodhoz képest sokkal jobb lehetőségek vannak és mellesleg az is egy jó pont lenne, hogy nem Ukrajna, Románia vagy Kelet-Szlovákia a szomszéd. Ráadásul mikor egy Győri ismerősöm azt mondta, hogy a környékükön sok a c*g*ny, akkor nevetve mutattam meg neki Borsod több faluját és városát. Azóta nem panaszkodik.
2016. nov. 5. 09:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat, igen. Mi itt Győrben külön világ vagyunk :D
2016. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyházasfalu
2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!