Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol tudnék...

Magyarországon hol tudnék két-hárommillióért lakható lakást venni? És hol érdemes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 19:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Békés megyében sok ilyen falu van, leginkább ott nézz körül. Olyan jó lakást kapsz 3 millióért hogy ihaj. Persze nem 100 nm-es, legyen 50, de lakható és szép.
2016. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%

#1: Tisztában vagy a lakás fogalmával? Nem tanyát akar meg házat (kertesházat.)


Amúgy nagyon lelakottat kapsz ezért....rossz környéken. Olyat ahol nincs távfűtés sem.

2016. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
#2: hol írtam azt hogy házat akar?:D
2016. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

2-3 millióért?Heves megye, Gyöngyösoroszi.

99%-át a varjú hozta nem a gólya, de ott tuti palotát kapsz érte.

2016. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Látod kérdező, két nagyon jó példát is kaptál a kérdésedre (#1 és #4), amik egyben kiváló ellenpéldák is a második kérdésedre.


2-3 millióból akarsz most lakható lakást venni élhető környéken, amikor soha nem tapasztalt magasságokban vannak az ingatlanárak? Jó hogy azt nem tetted hozzá még, hogy felújított legyen és lehetőleg jó közlekedéssel és örökpanorámával rendelkezzen.

Szerintem érjél még egy kicsit, aztán visszatérhetünk a kérdésre. És ezt most nem bántásból írom.

Már persze ha nem a humor kategóriába szántad a kérdést :)

2016. nov. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire föl vannak fent az árak, mikor az embereknek egy vasuk sem. Napról napra vannak.
2016. nov. 22. 06:08
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg embernek van nagyon sok pénze, és persze rengetegnek (többnek) nagyon kevés, de azért 2-3 millióért lakást? Annyiért kocsit tudsz venni, azt is inkább használtan. Szállj le a földre!
2016. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, 2-3 millióért csak olyan falun amit írtam.Esetleg javaslom Tarnazsadányt ha esetleg meguntad az életed.

Én itt élek Heves megyében, ami nem éppen a legtutibb megyék közt van.Csak az albérlet árakat ha megnézem, néha majd kiesek a székből.A lakásárak még egy olyan életveszélyes városban is, mint Gyöngyös, elképesztő.

1,5 szobás lakásokat hirdetnek 7-8 millióért.Ha nem hiszed el, keress rá.

Esetleg javaslom Borsod megyét, kis zsákfalukat, de még ott is, jó esetben is csak egy víz nélküli kunyhót kapsz, munkalehetőség meg semmi nincs.

Szállj le a földre, mert nagyot esel ha rákeresel az ingatlanárakra.

Ebben a községben ahol élek, egy normális házat hirdetnek 10-15 millió között.

2016. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti agglomerációban hétvégi ház, kisebb telekkel 6-7 millióért van. Faházzal olcsóbb, de jobb a tégla és van kéménye is. De messze van a közlekedéstől és a boltoktól, viszont van csatorna.
2016. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Romhalmaz 5.5 millió...

[link]

2016. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!