Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » November végén vettünk egy...

November végén vettünk egy használt ingatlant, mint kiderült cigányoktól. Vártuk most a csekket, illetve akartunk diktálni, amikor is kiderült hogy az áram mérő áll, azaz lopták az áramot elötem?

Figyelt kérdés
Szoltam a Démásznak, kedden jönnek ki. Jogilag én is felelősségre vonható vagyok?

2017. jan. 16. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak van róla papir? Mert annak lenni kell mindenről és akkor nektek semmi bajotok nem lehet.
2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

November óta nem vettétek észre, hogy áll az óra?

Készült a birtokbavételkor az óraállásokról jegyzőkönyv, amiben szerepel az óraállás?

Kellett készülnie, mert annak alapján írták át a nevetekre az órákat.

Mert ugye már átírattátok?

Az adásvételi szerződéssel tudod igazolni, hogy mióta a tiétek az ingatlan, erre arányosan ki fognak róni rátok valamennyi fogyasztást.

Ha tanúkkal igazoljátok, hogy nem lakjátok november óta, csak mondjuk 2 hete, akkor az "integrálódok" viszik a balhét.

2017. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
december eleje óta lakjuk,irtunk jegyzőkönyvet tanukkal.
2017. jan. 17. 07:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnan a ti felelősségetek mikortól átvettétek jegyzőkönyvel. Be kellett volna menni a szolgáltatóhoz, és átíratni a nevetekre... Én ezért szoktam rögtön adás-vétel után egyből a régi tulajjal együtt elintézni a dolgokat... de vétel előtt külön is le kell csekkoni mi a helyzet... minél hamarabb intézd a dolgokat!
2017. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A legnagyobb hiba ismét az alapszabály amit mindenkinek meg kellene tanulni:

Cigánytól soha nem veszünk semmit, és cigánynak soha nem adunk el semmit.


Van egy olyan érzésem lesznek még az ingatlannak rejtett hibái... :

2017. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, azóta mire jutottatok?
2017. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia.Végül is Happy lett,mert a Demasz nem nagyon vette komolyan az ügyet.Óracsere és ennyi.De jó tanuló pénz volt.Köszönom a hozzászólásokat.
2018. márc. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!