Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyek Magyarország legbiztons...

Melyek Magyarország legbiztonságosabb városai (pontosabbab városszéli területei) mind keleten, mind nyugaton? Ahol riasztó és rendőrségre jelző elektromos kerítés elég ahhoz, ha pár napra elmegy a háznép, akkor se törjenek be soha?

Figyelt kérdés
Olyan városokat keresek, melyekben riasztóval, kamerával, rendőrségre és őrző-védő céghez azonnal jelző elektromos kerítéssel, infra sorompóval biztosítható, hogy akár egy tanya-komplexumba (szétszórva sok kis földszintes épület) se törjenek be nem kívánatos egyének.

2017. jan. 28. 00:09
 1/8 anonim válasza:
100%
Pontosat nem tudok mondani, én mindenképp mondjuk nyugat MO-t Mosonmagyaróvár, Sopron és környékét ajánlanám. De mondok most olyat, amit messzire kerülj el. Ez pedig Kecskemét és kiskunfélegyháza környéke. Talán Kecskeméten van az ország második legnagyobb nyomornegyede, már ha ezt a szót lehet használni rá. Kiskunfélegyháza, hááát. Van 1-2 biztonságos része, de a környék ahol speciel lakok tele van indiánokkal. Rengeteg idős embert kiraboltak már körölöttünk. Néhány autó szélvédőjét is betörték stb... Szóval ezt nem ajánlanám!
2017. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Győr-Moson-Sopron megyét én is ajánlom. Sosem volt gond amikor ott laktam.


Békés megyét viszont annál inkább kerüld. Volt ott egy házunk, ma már csak a falak vannak meg. Még a tetőt/cserepeket is leszedték, viszont a radiátorokat sem hagyták ott a barna "magyarok". Minden ami fa vagy fém volt, köddé vált.

2017. jan. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Crisopher ***** válasza:
Szerintem keress rá zárt lakóparkokra.
2017. jan. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

"Ahol riasztó és rendőrségre jelző elektromos kerítés elég ahhoz, ha pár napra elmegy a háznép, akkor se törjenek be soha?"


A kérdés már eleve szar, mert ha ilyen kell akkor már rég megette a fene, nem biztonságos! :)

2017. jan. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hármaska: nem olvastad el figyelmesen a kérdést! Az általad írt helyen nem teheted meg azt ami a kiírásban áll, és általában nem is elég nagy a terület hozzá.


Négyeske: mégis akkor speciel Te hogyan biztosítod eme hosszú hétvégeken a nyugodt alvásodat azon az ingatlanodtól viszonylag távolabbi helyen azzal a biztos tudattal, hogy ezen védművek nélkül is biztonságban tudod a házad - és annak teljes környékét (magát a telket)?


Mert nem tudom elképzelni, hogy e rendszerek nélkül is, ha elmész otthonról - azt üresen hagyva - napokra, hogy tudsz mégis teljesen biztos lenni abban, hogy soha nem törnek be? Valahogy ez a kommentedből nagyon nem jött át...


És most ráadásul nem egy holmi belvárosi lakásról beszélünk, hanem egy külvárosi/városszéli több kisebb földszintes épületből álló komplexumból.


Tudod ezt biztonságban tudni egy kicsit más! ;)

2017. jan. 28. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy gondolom, hogy már tuti biztonságról nem beszélhetünk sehol.

Ahol nem a helyiek törnek be, oda elmennek távolabbról.

Én annak idején ezt Heves megyében úgy oldottam meg, hogyha el kellett mennünk napokra, akkor fizettem kutyás őrnek, aki éjjel-nappal ott tartózkodott. (5ezer/nap)

Mindenképpen kell, hogy életet lássanak (világítás, TV. stb) az a legbiztosabb, .... ha egyáltalán lehet biztos valami.

2017. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őrző-védő cégek honlapján szabad területek külső őrzése mindenhol brutális 1000-2000 forintot emészt el ÓRÁNKÉNT!


(Ezért írtam, hogy rendőrségre plusz őrző-védő céghez azonnal jelző elektromos kerítés és infrasorompó, mert ott öt-tíz percen belül kiérnek, ha valaki akár csak hozzányúl a kerítéshez - már megy is a néma riasztás, és az úgy tudom nem (olyan) drága.)


Hogy tudtad megoldani, hogy egy teljes napra olyan embereket kapj (azért a többes szám, mert egy valaki (pláne napokig) ha akarná sem tudná egymaga ellátni feladatát), akik csak 5000 forintot kérnek el?

2017. jan. 29. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
GY-M-S megye nyugati szélén lakom Mosonmagaróvár térségében a mosoni és győri c-típusú polgárokon kívül sok utazó bűnöző is dolgozik és átjárnak ide Szlovákiából is, de ennek ellenére is "csak" kb. évi 6 betörés van az 1500 fős falunkban ami jó nagy területen található és rengeteg az üres telek, terület és lakatlan vagy csak időszakosan lakott ház. Nekem egy biztonsági céghez bekötött riasztóm van havi 4000-ért, de lekopogjam még nem riasztott. Egy komolyabb területért sem kérnek el szerintem 20-nál többet havonta, a kiépítés ára persze húzós lehet, de elvileg 20 perc alatt érnek ide. Van járőrük és a szomszéd faluban egy gyárban állandóan vannak többen közülük. A legtöbb házban, szép házakban jómódú embereknél sincsen semmiféle riasztó a faluban.
2017. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!