Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdekelne hogy akik igényelték...

Scorpus kérdése:

Érdekelne hogy akik igényelték már a CSOK-ot lakásvásárlásra azok közül ki mennyi idő alatt kapta meg a pénzt? Illetve hogy milyen nem várt bonyodalmak voltak amire még alapos utánajárással sem számítottak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt futott végig az ügy a hitellel együtt. Bankban dolgozom (nem hitelekkel foglalkozom), minden mozzanatot figyelemmel kísértem. Amire nem számítottam, hogy az értékbecslő akkora hülye lesz, hogy háromszor kell javítani az értékbecslést. A harmadiknál már elmondta neki két hitellel foglalkozó kollégám elmondta, hogy mit írjon át, de nem fogta fel, engem is felhívott, hogy segítsek neki... A férjem munkahelyét egy hétig hívogatták, mire valaki végre hajlandó volt felvenni a telefont és igazolni a munkáltatóiban szereplő adatokat. Aztán a közjegyző elfelejtette aláírni az okiratot, nekünk sem tűnt fel, csak a központnak. Emiatt is állt három napot, mert pont nem ért rá aláírni stb.
2017. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!