Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki eladott lakást mostanában,...

Aki eladott lakást mostanában, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
CSak elméleti kérdés. eladóvá vált a lakásunk, most kezdem majd, vajon mennyi idő alatt lehet? azon már túlvagyok, hogy amik elmentek kiderítettem milyen árakon keltek el végül, ahhoz képest fogjuk beárazni. Szóval nem akarom föélőni az árat.

2017. márc. 1. 10:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Mondjál helységet is. Szabolcsban lehet tiz év is.
2017. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
budai oldal agglonomeráció
2017. márc. 1. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ingatlannak szerencsére nincs pontos piaci ára, ha a környéken körülnéztél, az ahhoz elég, hogy belődd az irányárat. Mindenkinek más miatt értékesebb és más miatt értéktelenebb. Települést elárulod? úgy tudok pontosítani. Az eladás ideje, gyorsasága 80%-ban rajtad (illetve aki foglalkozni fog az eladással) múlik! Hol, hogyan, fogod hirdetni, a hirdetésedben leírtak is nagyon fontosak, de sok apró dolog van amelyek összegzésével hatékony és gyors eladást lehet produkálni....
2017. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit azért fölé lőheted az árat, mert fognak alkudni is belőle. (tíz százalékkal írj többet, mint amennyit szeretnél érte) Ha jól sikerült meghatároznod az árat, akkor 1-2-3 hónapon belül elmegy. Ha ezen túl sincs nagy tolongás, akkor érdemes lefaragni (de lehet, hogy ez korábban is körvonalazódik majd) az előzőleg kigondolt árból.
2017. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én óbudán kezdtem árulni két hete. Már tízen látták, többnek tetszett,mégse választották (egyenlőre) egy ingatlanos (bár mo kihagyjuk őket) azt.mondta,ha két hétig nem megy el,utána jön a várakozás hónapokon áz :(
2017. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocs a hibákért, telorol vagyok
2017. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Áh, nem tudom, mi számít tolongásnak. Mi úgy lőttük be az árat, hogy az irodák is árulhassák. (érd amúgy)

A leírás tuti stimmel, meg képek, semmivel nem csaltunk, szerintem nem is érdemes, akkor hogy menne el? már voltak érdeklődők, hát egy nap alatt nem tette le az árát kpban senki :)

2017. márc. 2. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Normál áron normális lakást (tehát nem nagyon szörnyű és/vagy nem rossz környéken) 1-2 hónap alatt el lehet adni.

Ha 2-3 hónap alatt nem megy el akkor lehet h magas az ár vagy valamiért nem vonzó a vevőknek.

2017. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó. nekünk kb abba az időbe is kell beleférni. A környék az nagyon jó, avval nincs gond. remélhetőleg nem is áraztuk túl. És alig van eladó itt. (mivel jó környék, ide inkább csak befele költöznének az emberek, majdhogynem kihalásos alapon lesz eladó csak. )


szóval akkor van remény :)

2017. márc. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!