Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Corvin sétányon mennyi a...

Corvin sétányon mennyi a reális nm ár egy új épitésű lakásért? 800/ nm hirdetik de mar használt laktak benne

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos "realitásról" nehezen lehet beszélni a budapesti ingatlanoknál, viszont azok a lakások ennyiért elkelnek...
2017. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a reális, amennyiért megveszik.

Ha régóta hirdetik érdemes kicsit alkudni, de sztem fél éven belül ennyiért el fog menni.

2017. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most jelent meg ma. Meg is néztük nem akarnak engedni . De hogy lehet hogy a 8 kerben Budai árak vannak?
2017. márc. 21. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha megnézted akkor láthattad, hogy viszonylag kulturált környezet, új építésű ház és a belváros közelsége igencsak felnyomja az árát.
2017. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
74%

"viszonylag kulturált környezet"


Mikrokörnyezet. Amúgy egy ordas nagy indiánrezervátum veszi körül.

800k/nm áron Budán vegyél lakást, ne a nyóckerben.

2017. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia,

Én csak annyit tudok a Corvin sétányhoz hozzászólni hogy mi melegek vagyunk és mi egy ideig oda jártunk d..ni.

Mielőtt bármit is veszel azért tudnod kell hogy renget lakást adnak ki úgymond búvóhelynek, rengeteg 'idegen" mászkál ott nap mint mi meg is lepődtünk hogy kb 100 ember van a lépcsőházban.

Nem éppen egy intim, családi élethez való lakóhely szerintem.

Legutoljára 2 hete voltunk ott, a Corvin 1/C-ben asszem de már az összes lépcsőházat végigjártuk :DDD

Remélem segítettem.

Most már van saját kis házunk többet nem megyünk, de ahogy hallom van forgalom nélkülönk is...

2017. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszönóm utolsó sajnos ezt meg is tapasztaltam van egy vörös haju cigányasszony madám aki mászkal a lépcsőhazak között és érdekes mód 3 ban is találkoztam vele 3 különböző időpontban. A szomszédok meg épp panaszkodtak rá egy ott lévő hölgynek aki valami képviselethez tartozott. És ezért 800 kiló /nm XD
2017. márc. 30. 20:40
 8/8 anonim válasza:

Szia előző vagyok!

Ő nem madam, hanem az egész hálózatot működtető cégtulajdonos egyik alkalmazottja aki csak a lóvét szedi be tőlünk- illetve más pároktól.

Mi is szóltunk mert a párommal meg voltunk döbbenve hogy a 'hölgy" vagy be volt drogozva, vagy totál piás, de fél órás késéssel jött le imbolyogva minket vegzálva úgy hogy azonnal panaszt tettünk...

A párom nagyija már elhunyt időközben, mi eladjuk az ő lakását, így mi már nem fogunk odamenni. :)

De mások igen...

Be van hálózva az egész város ezekkel a búvóhelyekkel, és hidd el gyakran nem a párokkal van a baj, hanem az 'alkalmazottak".

Meg úgy az egész tényleg nem egy családias gyereknevelős légkör hanem egy 'rezervátum"

2017. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!