Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A panelhazaknak belül miert...

A panelhazaknak belül miert van amolyan panelhaz szaga? Büdös, egy jellegzetes. Teglaépitesüben nem erzem.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A lépcsőházban szoktam érezni akkoriban, ott meg azért lehet, mert nincs szellőzés. Középen fut fel, és nincsenek ablakok sem. Téglaházban ilyen kevéssé fordul elő.


Na meg az építéshez használt anyagoknak ilyen szaguk van gondolom.

2017. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%
Miért milyen szaga legyen a panelháznak,ha nem panelház szaga?
2017. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ó aki jart már panelben, tudja miről beszelek. Kivéve ha valaki ott nőtt fel, mert akkor azt szokta meg
2017. ápr. 5. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom miről beszélsz, pedig családi házban nőttem fel, és emellett van téglalakásunk és panellakásunk is, de nem érzem a különbséget.
2017. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Én is mindig érzem azt a jellegzetes panelszagot, az ott lakók meg mindig hülyének néznek, ők nem érzik, gondolom hozzá szoktak. A párom panelben nőtt fel, ő sem érezte soha, aztán miután elköltözött, akkor értette meg, hogy miről beszélek :) Tényleg büdös, kellemetlen, állott szag. Gondolom az építéshez felhasznált anyagok keverednek az "emberszaggal", rengeteg ember él benne kis helyen összezsúfolva, rossz szellőzéssel. Szerintem ezeknek a kombinációja adja azt a jellegzetes szagot.
2017. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Én először ezt a szagot Németországban élő nagybátyámnál éreztem családi nyaralason, így nekem ez kellemes emléket idéz, ezért tetszik. Nem tudom, hogy mi lehet az oka. De ugyanazt a szagot éreztem, amikor albérletben laktunk Magyarországon mint a volt NDK-s panelben. De csak a lépcsőházban érzem. Érdekes. És akkor is éreztem, amikor évekig ott laktam.
2017. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen lepcsohazban
2017. ápr. 6. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Én még mindig nem tudom miről van szó, de majd legközelebb direkt figyelek rá..
2017. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilván akik panelban laknak, ott nőttek fel, nem irritálják a szagok, azok nem fogják érteni a kérdést. Akkor ezek szerint nem csak én érzem.
2017. ápr. 7. 06:17
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
4-es válaszoló voltam, írtam, hogy családi házban nőttem fel, és jelenleg is abban lakom.
2017. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!