Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a menete egy ház vásárlásának?

Mi a menete egy ház vásárlásának?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy meg van a kiválasztott ház, bemegyek a bankba, mit vigyek magammal, mit kérdezzek? (Munkám van, mennyi a minimum kereset, amire hitelt adnak?) A bank a megvásárolni kívánt ház hány százalékát hitelezi meg stb? Minden fontos tudnivaló érdekel! Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 5. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Bemész a bankba oszt elmondják....
2017. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz! Pont erre voltam kíváncsi ;)
2017. ápr. 5. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
hát erre a bankba kapsz jó választ.Mi nem tudjuk mennyi a jövedelmed, milyen hiteled van még vagy hitelkártya kereted,folyószámla kereted mert a jtm miatt ez is fontos.Mi nem tudjuk,hogy merre van az a ház mert maximum 80%-ba finanszíroz a bank,de ez egy maximum és ebbe nem mind1 merre van a ház. Aztán megy az értékbecslő amikor pontosan ki fog derülni,hogy mennyi pénzt is kaphatsz persze itt még mindig számít a fizetésed is. stb stb a bankba mindent szépen elmondanak mindent ami azt a részt illeti
2017. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma hitel. Van aki kevesebbet van aki többet venne fel. A keresetek sem egyformák stb stb. Bemész egy bankba és megkérdezed
2017. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 5. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem lehet így megmondani. Van akinek simán megy van aki meg mint a barátaimnál akik ott akartak karácsonyozni az új házukban nekik meg nem. Lehet még husvétra se tudnak beköltözni.Már szét ba...a őket az ideg.
2017. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz alapvetően az alábbiaktól függ:


Konkrétan hol van az ingatlan, milyen állapotú, mennyit ér, mennyi a jövedelmed, mióta dolgozol a jelenlegi munkahelyeden, folyószámlára érkezik-e a béred és ha igen, melyik bankba, hány éves vagy, van-e már valamilyen hiteled, van-e eltartottad, van-e adóstársad?

Ezek alapján meg tudom mondani, mik az esélyeid.

2017. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Maroslelén van a ház, kb 4 millió az irányár. 2 éve dolgozom, minimálbér... nincs sem hitelem, sem tartozásom. Van félretett pénzem, az ingatlan felére. 24 éves vagyok.
2017. ápr. 7. 09:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Látot, pont ezek a válaszok azok, ami alapján meg tudom mondani, hogy kizárólag az OTP-t tudom javasolni, mert nagyon kevés a jövedelmed és mert kicsi az ingatlan értéke is, a többi bank nem fogadná el fedezetnek. Először menj be az OTP-be és kérj részletes előszűrést, ha ott átmegy a kérelem, kérhetsz előzetes becslést is. Ha nem szeretnél egyedül intézkedni, keress a közeledben egy komolyabb hitelközvetítő céget, ahol díjmentesen segítenek.
2017. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
LátoD. Bocsi:)
2017. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!