Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért vannak szuperolcsó, kép...

Dávid kérdése:

Miért vannak szuperolcsó, kép nélküli lakások az ingatlanértékesitő oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem értem, hog akárki elad egy ingatlant, miért nem készit róla 4 fotót és ad leirást.

Az egész megvan pár óra alatt.



2017. ápr. 22. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol? Mutass párat és megmondom.
2017. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gyanúsan olcsó, és nincs kép, akkor nagy eséllyel etetés. Felhívod úgyis mert szuperolcsó. Majd az ingatlanos közli, hogy sajnos már lefoglalták, de van ez meg ez még amit ajánlani tud.


Az kereskedők már csak ilyenek.

2017. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

Magánkereskedőként mondom, hogy nem kell kép egy lakásról.

2 lakást adtunk el az elmúlt években az interneten, mindkettőt kép nélkül. Meghirdetés után két órával már jöttek is a telefonok. Első emberrel megbeszéltük, megnézték, megvették.

Nem muszáj kép egy lakásról. Egy autónál pl. szerintem totál elvárt legalább 4-6 kép a kocsiról.

2017. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs róla kép, mert van ahol fotó nélkül ingyenes a hirdetés. Ingatlan.com-on ha csinál egy alaprajzot, a tulajdonos ingyen hirdethet, míg ha feltesz x db fotót, fizetnie kell.
2017. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, megudtam, ezeket a lakásokat mind ügynökség árulja, banki visszavett ingatlanok.
2017. máj. 12. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az a fajta eladás, amikor csak KP-zel rendelkezőknek és titoktartás mellett adnak infót?
2017. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!