Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérvár Tóvárosi...

Székesfehérvár Tóvárosi lakónegyed milyen környék?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnék venni.
2017. jún. 14. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvár kb mindenhol egyforma környék...

tele van Sparokkal, minden megközelíthető, közbiztonság meg kb egységes...

2017. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem a legjobb, eléggé kieső és forgalmas. Milyen alternatívákat találtál még?
2017. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kieső rèsz, közel van aldi, lidl, spar (kb.5 perc), közeli buszmegállòkkak bármi gyorsan elèrhető. Buszpu vasut kb1/4 òra gyalog, vagy több busszal is mehetsz. Ovi, suli ott van. Több játszòtèr is van.

Normális környèk, semmi extra.

2017. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

+város közepe... videotonba ès most a köfémbe is gyalog járok, fél óra alatt ott vagyok.

Persze feketehegyre,szárazrétre, örhalmi szőlőre, meg sóstóra nem érdemes gyalog elindulni, de minden más része a városnak max 30perc kényelmes tempójú séta...

Amúgy itt lakik a legtöbb magàt gettoarcnak képzelő belvárosi suhanc...

2017. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

De én is az voltam 10 éve, szóval első kézből tudom, hogy ártalmatlanok...

Cigányok meg mindenhol előfordulnak ebben a mocskos városban, de szerintem különösebben csak avpiactér környéke és a stadion környéke para.

2017. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok Én a közelben a Horvát Istvánon lakom, nincs probléma, több kollégám lakik a Tóvárosin. A közös dolgoknak, felújításoknak viszont érdemes utánanézni a közös képviseletnél, mert felújított dolgok már változóak. van ahol szennyvíz-víz felszálló is új már, máshol nem.
2017. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tóváros kieső? Gyalog negyed óra-20 perc a belváros a busz-pályaudvarral, ugyanennyi a vasúti pályaudvar. Ott van egy köpésre egy Aldi, Lidl, Spar, Coopok, gyógyszertár. Van általános iskola, óvoda, játszótér, stb. A tömegközlekedés is jó, busszal elérhető az Auchan, a nagy Tesco és még sok minden más. Mi kell még?
2017. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tóvárosról egyébként kétlem, hogy odaérnél fél óra alatt gyalog a Vidibe... busszal is majdnem 20 perc.
2017. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, most aztán kitettél magadért: "ebben a mocskos városban". Fehérvár mocskos? Jártál te már életedben más nagyvárosban Magyarországon? Mert nagyon úgy tűnik, hogy nem...
2017. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én elég kiesőnek tartom, bár attól is függ, melyik részéről beszélünk meg kinek mi az elsődleges, nekünk anno nem volt szempont, hogy sok szupermarket legyen a közelben, viszont az igen, hogy ha gyalogolni-sétálni akartunk vagy a belvárosba jutni, ne a Széchenyi utca benzingőzében kelljen slattyogni. Tóvárosban barátok laktak, így jártam ott többször, én semmi pénzért nem élnék ott, ha már panel, a nyugodtsága miatt a Köfémet választanám vagy a Palotavárost, mi az utóbbiban laktunk, meg több városrészben is.
2017. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!