Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a vett lakáson közmű (víz,...

Ha a vett lakáson közmű (víz, villany) tartozás van, azt az új tulajon hajtja be a szolgáltató? És a kikapcsolt áram visszakapcsolását azt ki fizeti, vagy visszakapcsolják e az új tulajnak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Addig amíg a tartozás fennáll, az új tulajdonossal nem is köt szerződést a szolgáltató!

Neki mindegy, hogy ki fizeti ki, de a tartozást és a visszakapcsolást is valakinek ki kell fizetni!

2017. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak most van megvásárlás alatt. A kérdés arra vonatkozik, hogy ha így veszem meg amint fent írtam.
2017. júl. 14. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Pedig a válaszoló tök világosan leírta mi a helyzet.

Próbáld meg értelmezni.

2017. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha megnézted volna, láthattad volna, hogy egy időben írtuk a komentet. Így nem osztanád az észt feleslegesen, ha már a kérdésre nem tudsz felelni.
2017. júl. 14. 09:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit én vettem hitelre azon volt 800ezer közmű tartozás, már kicsit régebben volt és papírok felét asszony intézte, de ha jólemlékszem addig nem volt névre iratható az ingatlan, amíg a közműtartozás le nem lett tudva, én lakáshitellel vettem, úgy nézett ki, hogy a hitelből ment 800ezer a közműnek egyenesen és csak a maradékot kapta meg a régi tulaj.
2017. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

" Így nem osztanád az észt feleslegesen, ha már a kérdésre nem tudsz felelni."


Mit kellene ezek után válaszolni mikor már megírták,h@lyegyerek.

2017. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy te is olvass, és talán a számokat is ismered az órához....
2017. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg hiába nem a tied a tartozás még ki nem fizeted nem lesz közműved
2017. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ez a lényeg utolsó... neki semmi köze más tartozásához...
2017. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ma 14:06 Kár hogy úgy adsz tanácsot hogy nem értesz hozzá. Pont erről volt egy műsor a minap a Hírtvén. Megvette a házat az illető de addíg nem kötik vissza vizet míg ki nem fizeti az előző tulaj több százezres tartozását. Ha a seggét a földhöz veri akkor sem.
2017. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!