Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi olyan nagy szám a belvárosb...

Mi olyan nagy szám a belvárosban hogy "arany" áron adják a lakásokat?

Figyelt kérdés

Sose értettem...még ha milliomos lennék se költöznék a belvárosba.Ha Pestre bementem bulizni vagy bármi másért, mindig megnyugvással töltött hogy egy csendes tiszta kisvárosban lakom és térhetek haza ahol nyugalom van.Ellenben a nagy koszos Budapesttel ami tele van fura emberekkel régies romos épületekkel,mindenhol falfirka, hajléktalanok hada... stb stb...

És ezeken a helyeken olyan árakon tudnak adni akár teljesen felújítandó lakásokat hogy...hogy bárki miért is adna érte annyit...



2017. júl. 16. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tán mert van rá FIZETŐKÉPES KERESLET.

Ha kutyának nem kéne akkor olcsóbban adnák.

2017. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember élvezi a belvárost. Vannak olyanok is, akik státuszszimbólumnak tartják frekventált helyen lakni.
2017. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
minden "közel" van
2017. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zgyzgy ***** válasza:
39%

Jó befektetés:

drágán ki lehet adni hipsztereknek, vagy külföldi uraknak zavaros nőügyek lebonyolítására.

2017. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalként szerettem a belvárosban élni, 30 körül bennem is felébredt az érzés, hogy inkább kertes házba vágyom már.

A húgom most majdnem 30, és ő még mindig szívesen él a város közepén. Ízlések és pofonok!

2017. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Manhattanben még inkább vannak érdekes árak s van, aki 6-8 nm-es minilakásban szenved ahelyett, hogy szinte palotát venne vidéken, mert neki vonzó az ottani nyüzsgő élet...


Ugyanez van Magyarországon is kicsiben. Van rá kereslet, így drága, nincs ebben semmi különös.

2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A közlekedés kivállósága miatt. Legalábis én csak erről tudok nyilatkozni. Nyugodt, csendes, zöld területű kerületből költöztem be ide a belvárosba bizonyos okok miatt sok-sok év után, de a közlekedésen kívűl semmi más előnyét nem élvezem. Tele van pisilve a város, nyáron büdös, kibírhatatlan szagú minden utca, tele hányásokkal a kapuból kijőve húgyba lépünk. Hangos, szmogos, nincs zöld terület. Én nem szeretek itt lakni. Alig várom, hogy elmehessünk innen. A házba ahol lakunk mindegyik ki van adva, főként ezért is adják arany áron, mert van aki megveszi és jó áron ki tudja adni.

Párom szülei utcájában rendszeres a kocsi rongálás...mondja nekem bárki, hogy milyen király itt élni a belvárosban! Kedves kérdező, én teljesen megértem amit írsz, nekem is húz vissza a szívem a nyugiba, tiszta levegőre és a sok zöldre. Mellesleg ez is Budapesten van,de nem belváros. :)

2017. aug. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!