Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Marina-parton hogy vannak a...

A Marina-parton hogy vannak a lakások? Nem értem.

Figyelt kérdés
Elmentem szétnézni, mert lakás vásárlás előtt állok és ezt mondják ugye jobb lakóparknak, viszont míg bementem a Duna plazatól az egész tök kopár volt, vagy omló házak, vagy parkosítatlan területek, aztán beértem és két sorban voltak házak, de nem éreztem úgy, hogy ez az a hely, amitől elájulnék. Szóval lehet rossz helyen voltam egyébként és csak gyalog megközelíthető ez a lakópark?
2017. aug. 29. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyszer biztos az is beépül. De igen, átvágsz egy nagyon tré helyen, hogy odajuss, elég lehangoló. És csak a Dunára néző lakások érnek valamit, a többi egy nagy lakótelep.

Az Árpád hídnál, a Duna Aréna körül épülnek új házak, az szerintem jobb hely és az árak is elfogadhatóbbak.

2017. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
lakik ott haverom. a kivitelezés nagyon ergya, mint a legtöbb újépítésűnél. hangszigetelés a lakások között nincs. annyira, mintha egy lakásban élnél a szomszéddal.
2017. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!