Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Népsziget mennyire veszélyes...

A Népsziget mennyire veszélyes hely lakni?

Figyelt kérdés
Egy kis házikót szeretnék bérelni ott, udvarban, de azt mondták felejtsem el a környéket, életveszélyes. Valahol meg azt olvastam, közelben lakók gyakran átjártak, éjszaka is, soha nem volt probléma.

2017. aug. 30. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Azok ott horgásztanyák, de van kecskés tanya, van lepukkant hajógyár és van rengeteg hajléktalan. Semmi esetre sem állandó lakóhelynek való. Nincs közvilágítás, se rendőrjárőr, ellenben vannak részegek.
2017. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Sőt, drogosok is, elég sokan, kint horgásztak a rokonék, menekültek előlük, mert pénzt követeltek tőlük. Olyan Hős utca-féle, de a Dunánál. De van kutyaiskola és menhely is, ahol állandóan kórusban ugatnak a kutyák.
2017. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam, láttam, veszélyes.

Esetleg ha van lőfegyvered, vagy tankkal közlekedsz, vagy híres verekedő vagy, esetleg bandában jársz. Másképp nem javallott, a kötözködés garantált.

Annyira szép hely pedig. Évszázados, magas fákkal.

Utálom az embereket, tönkretesszük az egész földet.

2017. szept. 17. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan terv, hogy az legyen a Rómaipart helyett! Aki ezt javasolta, az életében nem járt ott. Én sem mertem egyedül menni, horgászni szerettünk volna, de már a hidról lemenve két drogost láttunk fetrengeni a fűben. Hazamentünk.
2017. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!