Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mondanátok olyan oldalakat,...

Mondanátok olyan oldalakat, ahol fel lehet adni fényképes hirdetést, lakáseladás célzattal?

Figyelt kérdés
Illetve kell e ezért fizetni?

2017. szept. 14. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
arra gondoltál, hogy beírod a keresőbe, eladó lakás és a kiadott oldalakon megnézed lehet-e feladni?
2017. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás ingyenes. Ez a legnépszerűbb

Ingatlan.com (ez is a legnézettebb) nem tudom, hogy ingyenes e.

2017. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az ingatlan.com nem ingyenes. A Vatera is felvesz ilyen hirdetéseket.
2017. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Olyan helyre érdemes feltenni, amelyeket sokan látogatnak. Az ingatlan.com emlékezetem szerint egy hónapig ingyenes, utána fizetni kell érte.


A Jófogás ingyenes, de csak addig, amíg fotót nem teszel fel. Fotó nélkül pedig senki nem fog megnézni egy ingatlan hirdetést.

2017. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp fotóval szeretném feltenni a hirdetést. Tudja valaki, hogy mennyit kell fizetni, vagy mi módon? Nem csináltam még ilyet. Amúgy köszönöm, ment a zöld mancs mindenkinek.
2017. szept. 14. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Úgy tűnik, a fotós hirdetésnél már az ingatlan.com-on is fizetni kell egy hét után. Viszont küldenek egy nagy táblát is "eladó" felirattal. Én anno kitettem a házra, nagyon sokan érdeklődtek.


A Jófogásnál nem tudom az árakat, próbáld megkeresni a szabályzatukban. Én nem találtam annak idején, lehet, te szerencsésebb leszel. Csak akkor szembesültem, hogy fizetni kell a fotókért, amikor már mindent megszerkesztettem, csak a fotók hiányoztak.

2017. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jófogás is ingyenes, fotókkal is. Ingatlan.com-on is hirdettem kb. egy éve, akkor az is teljesen ingyenes volt, nem tudom, változott-e azóta. Egyébként ott van még az ingatlantájoló, ingatlanbazár is, plusz facebookos ingatlanos, adok-veszek csoportok.
2017. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!