Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Eger környékén házat...

Érdemes Eger környékén házat venni?

Figyelt kérdés
4-5 millióért/tól vannak már egész értelmes családi házak arrafelé. Kérdés hogy miért kerülnek annyiba? Eddig sok információhoz viszont nem jutottam, mintha arrafelé nem lenne internet... alig tudni valamit az ottani teleülésekről, közbiztonság, hangulat, emberek milyenek.

2017. szept. 27. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eger környékéről kiemelten ajánlanám Ostorost, azt hiszem 7km-re van Egertől, (nem olcsó kategória!) vagy Mikófalvát, de az már 20 km.

Ezt a kettőt jó szívvel merem ajánlani, nem fertőzöttek.

Talán van több is (?) de itt élnek rokonaink, ismerjük a településeket. Mi is tervezzük valamelyikre az odaköltözést.

[link]


[link]

2017. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen Ostoros az jó hely, ha Eger környékén keresgélsz.

Mikófalvát nem ismerem közelebbről, de semmi rosszat nem hallottam róla és már ez is valami. Annyit tudok, hogy gyönyörű helyen van.

2017. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikófalván már régebben is néztem egy házat, megnéztem az utcaképet, hát az a 2011-es állapot elég elkeserítő. Közel sem úgy néz ki a hely mint elképzeltem, valamint gyanús hogy több c. is lakik ott... Több mint valószínű hogy ez az indok amiért - én meg örülök itt neki... - ilyen olcsó (ahhoz képest) némelyik ingatlan a környező falvakban. Ostoros valóban nem olcsó hely, akkor mindegy ha maradunk itt keleten, itt is ennyibe kerülnek a városközeli ingatlanok...
2017. szept. 27. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet itt ma már sehova tervezni, ami azért elkeserítő. Amit meg tudna venni a fiatal, azzal van valami úgyis. Pláne ha kihalnak az idősek a házakból, muszáj olcsón adniuk, megveszi (jobbik eset...), vagy csak simán kisajátítja valami c., aztán tönkremegy előbb-utóbb a település.
2017. szept. 27. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikófalvával nem az a baj amire gondolsz.

Az a probléma, hogy valamiért hatalmas házakat építettek és azok családokra vannak tervezve. Ellenben az egész családnak - az általános iskolát leszámítva - ingáznia kell Egerbe, a tanulás és a munka miatt, az testvérek közt is napi 45-50 km oda-vissza.

A Google képek meg becsapósak, a mi házunk és környezetünk sem úgy néz ki, mint 6 éve, amikor megvettük.

Azóta minden utca aszfaltos, a házunkon új tető, új kerítés és új nyílászárók, ég és föld a kettő.

Ráadásul a Google-n ronda, barátságtalan, esős, őszi képek vannak, egész más a hangulata.

Szóval a képek nem minden esetben mérvadóak.

2017. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most találtam ezt: [link]


Ilyen itt a környéken legalább 15 millió Ft lenne...


Ezzel összefügg-e vajon a vételár?

[link]

2017. szept. 27. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kivételes hely az országban, ahol 3% alatt van a cigány, de ott megfizethetetlenek az ingatlanok egy átlagembernek.

Én egyetlen településről tudok Heves megyében, ahol nincsenek és emberi áron van ingatlan, az Hevesvezekény, az tuti, mert ismerem.

Oda nem engedik be őket, lakossági összefogással, de nem Eger környékén van, hanem onnan 50 km-re.

[link]

2017. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... viszont közel van a Tisza-tó, ami egy csoda!:)
2017. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!