Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest XI. ker Allee környék...

Budapest XI. ker Allee környékén, Info parkban, tehát a központi részen szeretnénk tégla lakást venni. Eszméletlen árak vannak! Javaslatot kérnék hasonló környékre, van ilyen?

Figyelt kérdés
Ragaszkodnánk Budához,jó tömegközlekedéshez,kis lakóközösségű,tégla,jó állapotú,élhető méretű lakáshoz.Esély nincs erre 30 m. alatt?
2017. okt. 15. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodsz hozzá, akkor fizesd meg az árát...
2017. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
30 millió alatt is van, csak az egy garzon arrafelé.
2017. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként mi a jó azon a környéken?

Minap arra jártam, parkolóhely 0.

vagy 10 percet keresgéltem, végül vagy 500 m-t sétálnom kellett.

Messze van a belváros, és végig dugó van.

2017. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a belvárosban nem meglepő ez... Mi kispénzűek adjunk lejjebb az igényeinkből.

Mi éppen ezért költöztünk kijjebb. A pénzünkért bent 30 nm-et sem kaptunk volna, cserébe lett volna szmog és zaj. Eljöttünk a belvárostól (Boráros tér) 15 km-re és a pénzünkért már is egy 60 nm-es lakóparki, újszerű lakást adtak. Azt gondolom ezért cserébe megéri az "ingázás", dehát kinek mi...

2017. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1-es..Nagyon bölcs tanácsot adtál, bár a kérdésemet vélhetőleg nem olvastad el. Budához ragaszkodunk, az Allee környékét szeretnénk, de mivel ott nagyon drágák a lakások ezért keresnénk hasonló környéket..Írtam az igényeinket is, amiből vagy lentebb adunk, vagy se, de valami célunk,tervünk, elképzelésünk kell,hogy legyen.


A fiam ott tanul, szereti azt a környéket, és vélhetőleg abban a kerületben talál állást. Ami persze nem végleges,ez természetes.


Mivel vidéken élünk, családi házban, számunkra a pesti rész élhetetlen, Buda sokkal levegősebb.


Külvárosi részt azért nem szeretnénk mert onnan kb. annyi idő alatt lehet eljutni a belvárosba, központi helyekre, mintha a jelenlegi lakóhelyünkről indulnánk.


Valóban, vagy garzon, vagy felújítandó lakás, vagy esetleg jó állapotú panel van ennyiért azon a környéken.


Néztük még a IX. és XIII. kerületet is korábban, a Boráros teret is, ott is eléggé borsosak az árak.


Parkolni szinte sehol nem lehet, és elsősorban tömegközlekedésre alapozunk.Ezért is soroltam elsőként ezt.


Ráadásul azon a környéken a lakások bármikor eladhatók, kiadhatók,és bár most vevők lennék, de nem tudhatjuk még,hogy mit hoz az élet.

2017. okt. 15. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes Budapest területén és vonzáskörzetében könnyen eladhatók, kiadhatók a lakások. A kereslet egyelőre nagyobbnak tűnik, mint a kínálat.

Azt gondolom, ami a városban még esetleg fehér embernek is megfizethető, az a Havanna lakótelep, vagy Csepel (nem is olyan jó környékek). Elvétve találni máshol is ilyen környékeket, lakótelepeket, de alapvetően az ingatlan árak márcsak ilyen megfizethetetlenek.

Laktam Budaörsön, Érden és Törökbálinton is (meg a 9. és a 11. kerületben is). Most Szigetszentmiklóson élek. Mindegyik kiváló infrastruktúrával rendelkezik és baromi jó közlekedéssel a belvárosba. Amióta autóm van, azóta Kelenföldön, vagy a csepeli hévnél leteszem, innen negyed óra elérni bármit. Ezek nem távolságok, mégis találni köztük olyan helyet, ahol fényévekre vannak az árak a belvárositól. Szerintem ennyit megér.

Viszont mivel szintén a budai oldalt pártolom (mivel itt éltem többet), én azt mondanám nincs még egy olyan jó kerület, mint a 11. Imádtam bent lakni az egyetem mellett koliban is, de a kelenföldi és a gazdagréti lakótelep is jó, ezek azonban nem tégla lakások nyilván.

A 9. kerületben egy újépítésű lakóparkban laktam, ami biztonságos volt, jó volt, de elrendezését tekintve nem szerettem és annyira a közlekedés sem volt a számban.

Szóval ez nagyon sok összetevős. Mi a fontos, miből hajlandó lefaragni az ember, mennyit szán rá maximum, stb.

Számomra fontosabb volt a frissebb levegő, a nyugi és a szép, élhető otthon, mint az, hogy a belvárosban lakjak és minden ott legyen az arcomban. Így is csak egy karnyújtás.

2017. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, nagyon köszönöm a válaszodat, sokat segítettél!
2017. okt. 16. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szerintem 18-ra mindkettő lealkudható és jó környéken vannak.

2017. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a két linket! Egy kicsit nagyobb méretű lakást gondolunk, de minden ötletnek, javaslatnak örülök, köszönettel veszem, átgondoljuk, utánajárunk, megnézzük!


Mivel nem vagyunk pestiek, nem ismerjük igazán a várost, ezért is kértem tanácsot, segítséget!

2017. okt. 17. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Infoparkban lakást? XD

Tudod, mi az az Infopark?:)

2019. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!