Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerületet...

Budapesten melyik kerületet választanátok?

Figyelt kérdés

A kritérium az, hogy forgalmas, nyüzsgő hely legyen, könnyen megközelíthető legyen a belváros és legyen meg az a tipikus nagyvárosi ,,feeling”. Nem muszáj csöndes környéknek lennie. És egyébként az árak se legyenek annyira a mennyországban.

Először a 8.-9.-re gondoltam


2017. nov. 5. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
XIII! A Nyugatihoz közel! Ott laktam 15 éven keresztül. Amit írsz, arra szuper! Csak rohadtul meguntam, inkább kertes házba költöztem.
2017. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor a VII.ker (Bulinegyedet) neked találták ki!:)
2017. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7. kerület
2017. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 8-9. is jó, de Budapesten zsebbe kell nyúlni jó mélyen, ha "menő" helyen akar az ember lakást venni.
2017. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VII-VII középső része pl jó lehet neked.
2017. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IX. belső és középső részei, VI, VII, V.


VIII. kerületi vagyok. A Palotanegyedet nagyon javaslom a kritériumaid alapján. Esetleg a megújulás alatt álló Corvin-negyedet.

Én Százados negyedi vagyok, én a nyugalmat szeretem és itt az van. Ettől függetlenül akár nézd meg, 10-30 perc a belváros.


Szerintem, az én ízlésemnek a XI. kerület a legjobb, annak a belső részei, Lágymányos, Szentimreváros pl. nekem már túl nyüzsgő. Onnan is közel a pesti belváros. Nézd meg.



Viszont az árak a mennyben lesznek....

Nálunk pl. rengeteg a teljesen új illetve relatív új társasház, többtízmillió egy normál méretű lakás... Ciprus-ház vagy a nemsokára átadott Centuria-ház. A régebbi házak lakásai szerintem nálunk, a Százados negyedben elfogadható.

A Palotanegyedet nem tudom.... Megújulás alatt áll az is....

2017. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!