Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudnám eladni érdi...

Hogyan tudnám eladni érdi ingatlanomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve próbálom eladni érdi ingatlanomat , minden portálon kiemeléssel tettem fel és senki nem érdeklődött azóta... Miért lehet ez? Illetve mi lehet ennek az oka? Pedig tényleg szép a ház , ár-érték arányban is nagyon jó csak nem értem hogy miért nem érdekel senki mivel sok embertől hallottuk hogy sokan vesznek házat Érden...

Válaszotokat előre is köszönöm :)



2017. nov. 10. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló , lényeges a környék a telek helyezkedése a ház stílusa stb . Érden az építkezések robbantak be , felvásárolják az üres telkeket .
2017. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Parkvárosban van az ingatlan , 3 szintes szèp ház. Akkor ezért is ilyen nehéz eladni mert az új építésüeket vásárolják csak? Ebben az évben szeretném eladni az ingatlant, szerintetek lehetséges?
2017. nov. 10. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
3 szint az kemény , a 2 szinteset is nagyobb család vagy tehetősek veszik meg . Érden újra lehet telkeket megfelezni építtetni rá . Szinte mindenhol amcsi jellegű lapos házak meg mini társaskéglik nőnek ki . Azokon nulla a zöld terület talán befér 1 autó tulajonként a szűk helyre és a kuka az ajtó elé , aztán ennyi 25-30 millióért .
2017. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy házat (nagy rezsivel!) sehol nem könnyű eladni.

Olyanok a célközönség, akik nagycsaládosok (ezeknek ritkán van pénzük) vagy ha generációk összeköltöznek, de ez utóbbi a mai családbomlasztó trendnek köszönhetően ritka mint a fehér holló.

2017. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) ment a zöld
2017. nov. 10. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az az ár, amin megveszik, hidd el. Nagy házat nehéz eladni, 3 szintes ház keveseknek kell, aki annyi pénzért tud venni Budapesten kisebbet, ami elég neki, az ott vesz, akinek 3 gyereke van minimum az nyilván csokkal újat vesz vagy épít. Röviden ilyen áron ilyen házra nincs kereslet. Ha sürgős csökkentsd az árát.
2017. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

A mai fiatalok körében nem annyira divatosak a régi, 80-90-es évek divatja szerint épült emeletes házak. Nagy ház=nagy rezsi. Ez nem túl vonzó a fiatal, több gyerekes családoknak.

Én egyébként pont most vettem lakást. Nézegettem házat is és Érd környéke volt a cél, de szerintem az utóbbi időben Érdet jelentősen túlárazták. Nem is ott vettünk végül. Odébb mentünk kicsit (Szigetszentmiklósra), ahonnan szintén tök jó a közlekedés, de jóval olcsóbbak az ingatlanok.

2017. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. nov. 11. 15:51
 9/10 anonim válasza:
Be linkelhetnéd ide, vagy akár privibe... Engem lehet, hogy érdekelne.
2017. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helló , küldj róla lényegi infókat meg képeket stb . Köszi
2017. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!