Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bp Keleti pályaudvar környékén...

Bp Keleti pályaudvar környékén (Garay tér, Nefelejcs utca pl. ) megéri befektetésnek lakást venni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vennék, de ez szubjektív.

Befektetésnek mondjuk elég jó hely, ha figyelembe vesszük, hogy az Állatorvosi Egyetem pár utcára van, és a külföldi diákok nagyon keresik az albérleteket (bár ha igaz, tervben van, hogy nekik is építenek egy kollégiumot, ki tudja, mi lesz belőle, és azért utána is biztos lesz, aki inkább az albérletet választja) - más kérdés, hogy szerintem elég kockázatos egy külföldinek kiadni egy lakást (minket ügyvéd ismerőseim óvtak tőle), főleg egyetemistáknak (láttam már egyetemisták által lepusztított lakást, szerencsére nem volt tulajdonrészem benne:S).

De én akkor is azt mondom, nem vennék olyan lakást, amibe én nem szívesen költöznék be, és szerintem annyira nem jó környék - a Keleti vonzza az "érdekes" embereket, másrészt jó, hogy ott a Városliget, de az utcák borzasztó sivárak, én nem érezném ott jól magam.

2018. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha jó áron megkapod és a ház nincs tele cigánnyal, akkor megéri.

Kifejezetten Budapest centruma, van benne fantázia.

2018. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
abszolut jo befektetes. Egyetemistak tolonganak erte majd
2018. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
A hírek szerint elégg csúszik le az a környék. Tedd inkább Bitcoinba a pénzed. Akik tavaly milliárdosok lettek belőle azok szerint nem rossz befektetés. Egy pénz megtöbbszöröző befektetés amibe már a legnagyobb befektetők is beszálltak tavaly. Most van túl a Bitcoin a korrekción és újra nagyon megindul felfelé. Ha veszel olyan értékben mint amennyiért lakást vennél akkor 2018 év végén visszaválthatod a jelenlegi pénzed 10-szereséért. Ehhez képest a lakáskiadás kis aprópénzt hoz.
2018. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!