Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A XIII. (Angyalföld-Újlipótvár...

A XIII. (Angyalföld-Újlipótváros) vagy a XIV. Kerület (Zugló) a kellemesebb, élhetőbb lakásvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés
Zugló egy kicsit középosztálybelibbnek tűnik a számomra, viszont mintha Angyalföld sokkal jobban fejlődne.
2018. jan. 7. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Zuglóban lakni "elegánsabb" beszédtéma, mint Angyalföldön, de egyébként szerintem ma már egyforma.

A lényeg, hogy abban a házban, vagy utcában amit választasz milyenek a lakók, mennyire jó a lakás.

Közlekedés, boltok már mindenütt, mindenhez közel vannak.

2018. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Angyalföld gyorsabban fejlődik, vannak már jól kiépült részei. A baj az, hogy általában át kell vágni a dzsungelen, hogy odaérj.

Zugló elegánsabb környék (volt), de egy része nagyon lepusztult, jól meg kell nézni, hova költözöl. A közlekedése talán jobb.

2018. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Mindkét kerület abszolút eltérő jellegű részekből áll, szóval nem az a lényeg, hogy melyik, hanem hogy konkrétan hova. A XIV-ben is van ám lecsúszó panelrengeteg, a XIII belső fele meg sűrűbb Csikágónál, aki ott él, csillagot se látott még, a Napot is beleértve.
2018. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
14
2018. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is pont a kettő között gondolkodom.

Aki jobban ismeri Angyalfoldet, mi a vékeménye a Béke tér környékéről biztonság szempontjából? Ott néztem ki kakást újabb építésű házban.

2018. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
Kedves utolsó! Én a Béke téren lakom és nagyon szeretem. A Lehel utca környékén persze előfordul egy-egy fura szerzet, de hol nem? Szerintem abszolút biztonságos, jó környék ez.
2018. febr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%
XIII!! Születésem óta (azaz 15 éve) itt élek, egyszer sem történt semmi rossz. A közlekedés nagyon jó, kb 30 percnél többet sehova sem kell utazni (tömegközlekedéssel), de egyébként kerületen belül is van minden.
2019. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!