Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek mennyiért tudnám...

Szerintetek mennyiért tudnám eladni ezt a lakást?

Figyelt kérdés
Belvárosi (VII. ker.) felújított 60 nm-es lakás, 2 szoba + nappali és gardrób. Fürdő és wc egyben. Földszinti. A legtöbb helyiségben gipszkarton fal van. Azt az információt kaptam innen-onnan, hogy a gipszkarton és az, hogy földszinti az nagyon leviszi a vételárat. A hirdetéseket nézve nagyjából 28 millióra saccolnám, de az eladásban segítők azt mondják ilyenről ne is álmodjak. Mi lehet reális összeg?

2018. jan. 21. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a környéken a hasonló adottságú lakásoknál figyeld meg, hogy mennyiért kínálják - táblára kiírják az ingatlanosok, az egy közelítő értéket már ad, bár azt ebből még nem tudod, hogy valóban mennyiért kel el... (a fszt valóban értékcsökkentő a belterületen)
2018. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
23-24 milka és ne közvetítővel intézd hanem privát .
2018. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha bulinegyed, sajnos semennyiért.
2018. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bulinegyed, igen. Itt azért elég gyorsan elkelnek a lakások, a befektetők keresik. A lakás elhelyezkedése miatt ide nemigen szűrődik be a zaj.


Most megnéztem megint a hirdetéseket (földszintieket,a környező utcákban) és az alapján, az alapján 27-28 millió, de ki tudja mi a valós amiért el is mennek.

2018. jan. 21. 13:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meghirdetni 28-ért és makd meglátod jönnek e érdeklődők. Ha nem, akkor lejjebb lőhetsz 2 millióval és így tovább.
2018. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire tartod,kivárod amig a veréb is megjön rá.

Ekkora összeg nem kis pénz.és csak ugy dobálóznak vele.

Még a menőbbek sem .

2018. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem én tartom ennyire, nem is véletlenül menekülök a környékről. Az ingatlan.com-ot nézve lőttem be. Igazából, ami meglep, hogy a gipszkarton miatt értékelik alá.

Földszintieket a környéken ilyen áron hirdetnek, az emeletieknél pedig határ is csillagos ég.


Felújítás előtt 22-ért vitték volna el, most rengeteg pénzt öltem bele, ha csak ennyiért menne el, akkor inkább airbnb lesz belőle.

2018. jan. 21. 17:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a leírásodból nekem lejön, ez a rehabilitációs tömbben van, tehát gyakorlatilag a házon kívül-belül lezajlott a teljes felújítás és a födémcsere.

Ott 400-450ezerFt/m2 áron vannak a lakások és bizony elmennek. csak nem kell türelmetlenkedni.

Én is ott lakom és egy 127 m2-es lakást most adtak el alattunk 55 millióért.

58 millióról indult az alkudozás, lett belőle 55, mert jött egy másik vevőjelölt is.

Én is azt ajánlanám, hogy indulj 28-ról, aztán majd meglátod!

[link]

2018. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Udvari vagy utcai?

Közelebbről hol van?

Van nagyon szar és nagyon elit része a VII. kerületnek.


Vezetékek mikor voltak felújítva?

Esztétikai felújítás mikor volt?

Nyílászárók újak vagy régiek?


Berendezve adnád-e, vagy üresen?

Közös ktg. mennyi? Vízóra van-e?

Belmagasság mennyi, galéria van-e?

2018. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gipszkarton mindenkinek gyanús, nagyjából feldobják, alatta ott vannak az ujjnyi repedések, a penész és a beázás foltjai...
2018. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!