Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hol vásárolnátok nyaralót?

Ti hol vásárolnátok nyaralót?

Figyelt kérdés
Hajdúszoboszló,Demjén\Egerszalók vagy Zalakaros?Ez a három hely jött szóba kis családunkban.

2018. jan. 25. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Ezek közül sehol!

Egyik sem tetszik. :(

2018. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Zalakaros.
2018. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Befektetésként mind a három fürdőváros szóba jöhet,mert kiadnánk,amikór mi nem használjuk...
2018. jan. 25. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Költenék-e arra, hogy bárhol is más emberek szagában próbáljak kikapcsolódni a saját tulajdonomban, ahol pókhálózástól a fűnyírásig minden az én dolgom vagy minden az én pénzemet eszi??? Hagyjuk már, mindenhol van panzió, ugyanezt nyújtja, nincs helyhez kötve, olcsóbb.
2018. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Befektetésnek fővárosi lakás a legjobb. Tizen pár év slatt visszajön az ára. Vagy néznék az Rsd partján minél olcsóbban házat faházat és kiadnám horgászoknak. Az ilyen fürdők környékén annyi a kiadó ingatlan hogy nem tudom mikor térülne meg ha megtérül egy ilyen befektetés.
2018. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vennék, ha legalább a nyarat ott tudnám tölteni, szóval onnan járnék el dolgozni a fél-háromnegyed órányira lévő városba. Az is feltétel lenne, hogy lakásban laknék, mert 2 házat, kertet rendben tartani már inkább nyűg, mint kikapcsolódás. Távolabb a lakóhelyemtől főleg kiadásra, dolgozóként semmi értelme csak nyuggerként.
2018. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"kiadnánk,amikór mi nem használjuk."


Kimondottan rossz befektetés!

A kérdésedből látni, hogy semmiféle fogalmatok sincsen, hogy ez mivel jár!!

Csak fillérekért lehetne kiadni, és azt se fedezné, amit tönkre tesznek.

Amúgy mindig odautaznál kitakarítani?

Vagy a kulccsal mindig mennél ha jön valaki vagy elmegy??

2018. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
70%
én csak ugy csinálnám, hogy fele ház kiadó, fele ház meg saját lakrész. Sok ilyen helyen voltam már. könnyebb rendezni, plusz nem kell egy másik házat fenn tartani.
2018. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Adrián vagy Dél-Olaszországban. Magyarországon a Balaton közvetlen közelében.
2018. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az Adrián és dél-Olaszországban más ingatlanárak vannak mint egy magyar fürdővárosban:)A Balatonnal az a probléma,hogy kb.3-4 hónap a szezon,termálvízben pedig egész évben lehet fürdeni,ezért feltételezem,hogy vendéget fogadni is nagyobb esélyel lehet.
2018. jan. 28. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!