Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapestiek mi a véleményetek...

Budapestiek mi a véleményetek a IX. Kerület, Mester utca és környékéről?

Figyelt kérdés

Videki vagyok, jó közlekedésű helyen keresünk lakást Budapesten, nem túl messze a belvárostól.

Első ránézésre a Mester és Tompa utca szimpatikusnak tűnik. (Körút és Haller utca közötti rész). Mennyire biztonságos MANAPSÁG?, láttam, hogy elég sok új ház épült.

(Régebbi cikkekben elég negatív vélemények voltak a IX. Ker.-ről..... változott azóta a belső Ferencváros?



2018. febr. 5. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos.

Nem jobb és nem rosszabb, mint Budapest, illetve közelebbről Pest bármelyik, közepes anyagiakból élő emberek által lakott része

A IX.ker-ben mint ahogy a VIII-ban is vannak hírhedt részek, de ez nem az.

Nyilván nem a Rózsadomb, de nem is annyit kell érte fizetni.

2018. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Mester és a Tompa utca teljesen oké. Viszont, ha a környező mellékutcákon keresztül jössz haza, mondjuk este 11 után egyedül, az már kevésbé... Ha van rá mód, a IX. kerületben olyan helyen keress lakást, ahol 2 utcával arrébb is szívesen sétálgatnál (pl. a Ferenc körút túloldalán).
2018. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fura alakok, de a belvárosban hol nem...?

Én a 8kerben is laktam mielőtt még kicsit kikupálták volna, soha nem volt semmi bajom.

Inkább az ár lesz még nagy tényező nektek, arrafele azért elég borsosak az árak, sok a hostel is a Mester utca miatt, járnak a villamosok, úgyhogy én inkább ezek miatt nem ajánlom azt a részt, de próbáljátok ki és meglátjátok magatoknak.

2018. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon hamar elvittek azt a lakást, amit kineztünk, de továbbra is keresünk, mert ugy láttam mindenféle üzlet van a kornyeken, nincs messze a belvárostól, jó a közlekedés stb. De ugyanakkor sötétedés után is jártunk arra és valóban nem voltak bizalomgerjesztők a mellékutcák, amik kevésbé megvilágítottak. Elméletileg el tudnám képzelni, hogy 10 éven belül tovább változik előnyére a környék.
2018. febr. 9. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem annak a környéknek nem tiszta a levegője, én nem szívesen laknék ott.
2018. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!