Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kertes ház vagy új építés?

Cscc kérdése:

Kertes ház vagy új építés?

Figyelt kérdés

Előnyei és hártányai

Szomszédok közösségi élet

Melyik biztonsagosabb/tablás...

Melyik jobb ellatasban (Net,tv,telo, boltok,hiper szer marker tesco... orvos,mentő,iskola kozelben,korhaz...)



#ház #lakás #jobb #kertes ház #Új építésű
2018. febr. 22. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek fuss neki mégegyszer. Kertes ház vagy új építésű micsoda? Lakóparki lakás? Sorház?
2018. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hol szeretnél venni, az sem mindegy.
2018. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nem értem mi a kérdés. Arra vagy kiváncsi,hogy melyik városba érdemes költözni és kertes házba vagy panelba? Lehetőleg olyan helyre amihez minden közel van vagy mire gondolsz?
2018. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Te ugye a határon túl élsz?


Előttem már leírták a gondokat, de én még ezt sem értem:


"Melyik biztonsagosabb/tablás..."

2018. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"szer marker" hogy bővítsük a listát. Tényleg jó lenne tudni először, hogy mi a kérdés, mert nekem sem világos, akkor talán nem akadnánk fenn a nyelvtani hibákon. Használt vs Új építésű kertes ház/ Kertes ház vs Új építésű lakás. Az a baj, hogy értelmetlen, mert bármelyikre is vagy kíváncsi, irreleváns az, hogy új építésű. Kertes háznál eleve te méred fel, mielőtt telket veszel, hogy milyen a környék. Ha pedig lakásra gondoltál, megint fölösleges kihangsúlyozni, hogy új építésű, mert lehet az használt és jó helyen lévő, meg lehet új de sz.r helyen.
2018. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy kertesház nem lehet új eztvse tudtam. Na én egy 35m2 es pnelt ajánlanék neked valami Tescó mellett
2018. febr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi köze annak, hogy kertes ház vagy újépítésű (kettő nem zárja ki egymást) ahhoz, hogy van-e mentő, iskola a közelben? Szerintem semmi.

Másik része: net, tv telefon. Gondolod, hogy nem tudsz szerződni a szolgáltatásokra egyikben avagy a másikban?

2018. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tiszta, hogy mi a kérdés, de ha az, hogy építkezzél-e vagy már meglévő kertes házat válassz, akkor szerintem az utóbbi. Az építkezésre mifelénk rá szoktak menni a házasságok, úgyhogy nem éri meg, túl nagy idegi ráfordítás.
2018. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ha kertes házra és új építésű lakásra, akkor a válaszom a következő. Ha lakás: mivel új építésű, jó energia beosztású, szigetelt, nem kell felújítani stb. Jó az ellátás, közelben van minden. Hátránya: városban, zajos lehet, nem túl tiszta a levegő. Kettes ház, ha nem városba van, előnye: tiszta levegő, nyugalom, van saját kerted, távolabb vannak a szomszédok. Hátránya: az ellátás kevésbé lehet jó, sok mindenért be kell utazni a városba, nem beszélve a munkahelyről. Persze ha a városban veszek kertes házat, az a legjobb opció.
2018. febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barkochba lvl 99.
2018. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!