Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha jelzálog hitellel terhelt...

Ha jelzálog hitellel terhelt lakást veszek akkor mennyi az átfutási ideje míg leveszik a hitelt a lakásról? Mennyivel kockázatosabb ez mintha tehermentes ingatlant vennék?

Figyelt kérdés
18 millió a lakás ára és 9 millió hitel van rajta.

2018. márc. 16. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha viszed az igazolást,hogy a hitel ki van egyenlítve, a hivatalnak 30 nap alatt kell törölnie .
2018. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Az inkább a kockázat hogy a fele a hitel, így foglalóként a felét le kell tenned...

Ügyvéd mit szól hozzá?

Elvégre ő intézi az egészet..

2018. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem veheted meg. Ahhoz a bank hozzájárulása is kell. Bízd inkább ügyvédre, ő majd intézi,nehogy átverjenek.(Lehetőleg saját ügyvédet fogadj)

A hitel jelenlegi értékéről szintén a bank tud információt adni(de csak a tulajnak teszi meg, te pedig a tulajnak nem hihetsz el bármit, úgyhogy a legjobb ha közösen mentek be ügyet intézni).

2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as ez hülyeség, simán el lehet adni, a Bank nem szól bele csak ki kell neki fizetni a részét. Tudom mert még nekem is van 5millió hitelem és megkérdeztem.
2018. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!