Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Belsõ kétszintes lakàsok ....

Belsõ kétszintes lakàsok . Vélemények?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy lakàst és érdekelne a belső kétszintesek(tetõtér),elónye ,hàtrànya mi a bukatató ,milyen ott lakni (milyen lenne)
2018. ápr. 22. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem bántuk meg, sokkal jobb mint a panel vagy tégla.

Nyilván kell a klíma, de az a 8. emeletre is kell.

Nekünk van saját kiskert, nagy terasz, kocsibeálló, tároló.

Legjobb.

2018. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És tèlen nagyon hideg?
2018. ápr. 23. 06:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel szigetelt.

Arra figyeljetek oda, hogy ne vizesedjen.

2018. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem hideg a felső szint télen sem. Jó a szigetelés.

Előnye: senki sem járkál felettem (max a saját családtagom). Jobban elkülönülnek az életterek, mint 1 szinten, (viszont ugyanez egy kisgyerekkel inkább hátrány, mint előny.) Kamaszgyerekekkel nagyon praktikus. Akinek probléma a lépcső, az ne vegyen ilyet. Nekünk nem gond.

Mindkét szinten legyen wc. Ha van lent is hálószoba, akkor teljes értékű fürdőszoba.

2018. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy figyeljem hogy ne legyen vîzes?
2018. ápr. 23. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a fal lent vizesedik(ez azt jelenti, hogy pereg a vakolat, tehát nem arról van szó, hogy pár csepp víz ott van a falon) , mert a szigetelés elért.

Meg lehet épp csinálni, de jó pár ezer forint folyómétere, szal ha fenti észlelhető, akkor hívjatok rá valakit, hogy mennyiért csinálná meg.

2018. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz csak albérletben, de ilyenben élek.

Hátránya szerintem nincs.

Előnye(számomra):

1.Nem dübörög senki fölöttem, se alattam, én előtte panelban kezdtem, majd mentem téglába, mert azt hittem jobb.

Hát nem, ez viszont csendes, ég és föld.

2.Nem 30 méter magasban lakok, engem zavart már maga a tudat is, szal ez a földközeli állapot nekem tökély.

3.Van normális terasz, ki tudok ülni egy kávéra, nem egy angol erkélyen idétlenkedem vagy egy 2 m2-es talponállón.


Ha választanom kellene, panel, tégla meg az ilyen között, akkor ezt venném. Az, hogy mégse, amiatt van, mert kertes házat szeretnék majd venni.

Talán, ami zavaró lehet másoknak, az a két szint, öregeknek nem jó.

2018. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És mennyire kopog az esõ a tetõcserépen ?mennyire halatszodig?és nagyon hideg télen?

Nyàron meleg nagyon?

2018. ápr. 24. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez szigetelésfüggő, lehet hideg vagy meleg.

Az esőt a tetőtéri ablakon lehet hallani, az lehet zavaró.

Szerintem nem vészes, mert ha sima eső van, akkor alig hallod, ha viharos akkor meg inkább a dörgés, ami kellemetlen. Ezek szubjektív dolgok, kinek mi.

Szerintem még mindig jobb, mint a panel, mert nem Angliában vagyunk.

2018. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!