Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kizárólagos szerződésnél...

Kizárólagos szerződésnél tudok még árat módosítani?

Figyelt kérdés

Ugyanis eléggé alacsony áron van hirdetve a ház, többen a településen leb...tak, hogy miért ilyen kevésért hirdetem, és mondtak példa árakat, eladásokat a településen.

Gáz még az, hogy elég sokan jelentkeznek az ingatlanosnál a ház miatt.

Kérdeztem az ingatlanos embert, persze ő is olyan árat mondott, hogy minél hamarabb elmenjen a ház.



2018. ápr. 23. 18:09
 1/10 A kérdező kommentje:

duna house-nál van a szerződés.

Régen más ingatlan irodánál mondtak olyat, ha hoznak vevőt, de én mégsem adom el nekik, megilleti őket akkor is a jutalék.

2018. ápr. 23. 18:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Illett volna előre felbecsültetni az értékét, aztán meghirdetni.

Nyilván elég volt a pénz ért, amikor megkötötted a szerződést.

És most, hogy "többen a településen leb...tak, hogy miért ilyen kevésért hirdetem", vérszemet kaptál...

Olvasgasd el szépen a szerződést, amit aláírtál. Ha abban nincs információ, akkor az iroda szívesen vaszt ad a kérdésedre.

2018. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, vérszemet kaptam.

De remélem nem lettél eléggé ideges a kérdésemtől...

A duna house-nál vagy???

Amúgy írtam, csak nyilván átsiklottál felette, kérdeztem az ingatlanost is, mit ér a ház, az ő javaslatára írtuk az árat a szerződésbe.

Szóval ne már csak én legyek a hunyó a történetben.

2018. ápr. 23. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem egy olyan embertől kellet volna megkérdezni az árat akinek az a érdeke hogy minél előbb el legyen adva!
2018. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, másképp kellett volna.

Hülye vagyok.

Remélem ezt még itt leírják jó sokan.

Az ingatlanos meg egy jótét lélek, aki aláíratott velem egy szép nagy szerződést, semmilyen hátulütőjéről nem beszélt, és egyből a legdurvább kizárólagost kötötte velem.

2018. ápr. 23. 19:02
 6/10 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, köszönöm:

[link]

2018. ápr. 23. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy ha hoznak vevőjelöltet, akkor mindíg mondasz valami nagyon gáz dolgot a házról, ami elriasztja a vevőket. A ház a tied, a te tulajdpnpd, nehogy már egy vérszívó ingatlanos szabja meg az árát.
2018. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán illett volna előbb szétnézni hogy a környéken mennyiért mennek az olyan típusú házak mint a tiéd...
2018. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak jóindulatból, mostmár olvasd el hogy mit írsz alá!
2018. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd fel a megbízást amíg nem hoztak vevőt, máskor meg gondolkodj előre. Nem árt ügyvédet sem bevonni.
2018. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!