Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Wekerletelepen ( Álmos urcában...

Wekerletelepen ( Álmos urcában) érdemes lakást venni? Van ott veszélyes kisebbség?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:d


Én ott sose láttam 1 kisebbségit sem, pedig oda jártam suliba.

Ha ellenérvet akarsz a Wekerléről, akkor annyi, hogy ez a cuki régi design egy idő után nyomasztó tud lenni.

2018. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, emberi létpékű környék, és jó is. Ami baj lehet: a gépészeti rendszerek nagyon rossz állapotban lehetnek - érdemes annak gondosan utána nézni, volt-e és mikor felújítás. És a fölötte lakónak is... mert szépen felújított lakást szeretnek felülről elhanyagolt lakásokból eláztatni..
2018. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam Erzsébeten olyan albiban, ahol volt pár kisebbségi a szomszédságban. De konkrétan minket sosem ért semmilyen atrocitás.


És lakás VÁSÁRLÁSNÁL hiába nézed, hogy nincs most, mert valószínűleg hosszútávra tervezel. ÉS az, hogy most nincs, az nem garancia arra, hogy 10 év múlva sem lesz...

2018. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Wekerle telep nem Erzsébet, hanem Kispest


Kérdező!

Wekerlén nincsenek cigányok.

Részben mert egy olyan hely és közösség, ahol nem érzik jól magukat, amellett elég drágák az ingatlanok a hely hangulata és sajátosságai miatt.

Én imádom és irigyellek, ha lesz lehetőséged ott élni!:)

2018. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ódákat zengenek róla én pedig akárhányszor arra járok csak gondolkodom miért? Rossz állapotú házak kis kerttel, egyszerűen nem tudom mi olyan csodálatos ott.
2018. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4, arra céloztam, hogy én éltem köztük, mégsem ért semmi bántódás.
2018. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Tudod, erre mondják, hogy ízlések és pofonok ...

Wekerle telep 2011 szeptemberében vált véglegesen műemléki jelentőségű területté, ami azt jelenti, hogy a lakósok jelentős állami támogatást kapnak a felújításokhoz.

Ha neked nem ez a stílusod, akkor nyilván nem tetszik, de leszólnod azért nem kellene, mert nagyon sokaknak viszont tetszik, amit az ottani ingatlanárak is jeleznek.

[link]

2018. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!