Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel háros milyen környék?...

Csepel háros milyen környék? Olcsóbbak ott az ingatlanok, de mit vállalunk be azzal ha ott veszünk?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ma naponta egy órát utazol. De ha oda költözöl, akkor MINIMUM kettőt fogsz naponta, mert csak a Boráros tér 50 perc, ÉS még ahová mész onnan, és ez oda-vissza, minden nap.
2018. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem, mert más az irány.

jelenleg a munkahelyem 53 percre van.

Ez a ház a munkahelyemtől 1 óra 3 perc. A hév begyorsít.

Merőben más az irány a távolság (nem légvonal hanem BKK beli) valóban több lett, 16.3 km lett 10 km helyett. De havi bérlet esetén nem nem számit, a közlekedés időben 10 percel több, ami nemcsak nem sok plusz, de visszajön, mert tesco mellett megyek el. Jelenleg hetente elmegyek a tescoba ami plusz 2 óra. Itt meg csak leszállok a buszról és vissza. hetente 5*2*10 perc plusz 100 perc, ami még kevesebb is mint a 2 óra, mégha nem is sokkal. Ha autót tartanék fent akkor ez a másfélszeres távolság valóban számítana, de ha lenne autóra pénzem akkor valószínűleg házra is lenne sokkal több pénzem s fel se merülne Csepel Háros

2018. jún. 12. 15:56
 13/17 A kérdező kommentje:
(a háztól amit kinéztem 35 perc a boráros tér (közel van a buszmegállóhoz) s a borárostól a melóhely 30 perc)
2018. jún. 12. 15:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom sajnos...első lakáshoz jutási támogatásnál figyelembe veszik-e ezt a tipusú ingatlant, de hátha tud majd segíteni neked valaki ebben, addig is keresgess a neten, hátha ott is megtalálod vagy ha van egy kis szabadidőd érdeklődés céljából menj el egy ingatlanirodába, hátha ott tudnak segíteni vagy esetleg az önkormányzatban is érdeklődhetsz☺

8-as voltam

2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom nem éri meg bekockáztatni. A zártkerteknél gyakori probléma, hogy többet építettek be, mint amit lehetne, ezen felül a környéket is nagyon meg kell nézni, mert normál ember általában nem ilyen ingatlant keres állandó lakhatásra. Jóeséllyel cigókkal leszel körbevéve.

Egy ilyet kinéztem Érden. Képek alapján szerelmesek lettünk, azonnal meg akartuk nézni. A ház gyönyörű, a környék borzalmas, a putri közepe. A tulajdonos sem sokáig teketóriázott, elmondta, hogy azért akarja eladni, mert nem húzhatott volna emeletet a házra és ezt most el akarják vele bontatni, de szerencsére könnyűszerkezetes... Azt hiszem mondanom sem kell milyen tempóban fordultunk sarkon első vityillónkat kereső fiatal párként.


Végül lakást vettünk Lakihegyen. Sokan szídják, sok a c, az orvosi rendelőben az utcán, a boltokban, de nekem még lekopogom sosem volt velük nézeteltérésem. Az autóink az utcán parkolnak, volt hogy komplett nappali búzorral együtt éjszakázott kint azt autó, soha semmi nem tűnt el, nem nyúltak hozzá. A szomszédos utcában viszont viszonylag gyakran van rá példa, főleg a kint álló autók megrongálására. Közösség függő, néhány hülye bárhol lehet.


Ami engem jobban zavar az valóban a közlekedés. A reggeli és a délutáni csúcs. Délután Csepel gyakorlatilag mindkét irányba bedugul, lépésben halad. Eret vágnék ha Budapestre járnék dolgozni. A párom egy hónapban néhányszor jár be. Korábban, mint az átlag, így akkor nincs forgalom. Hazafelé autóval van hogy egy óra alatt itthon van, van hogy 2,5.

2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Racafolnek a tavolsagra. Infoparkban dolgozom, Csepel Kiralyerdo reszen lakom. 152-es busszal kb 10 perc a Karacsony Sandor utcai hev megallo es a hev szinten kb 15 perc alatt a Boraroson van. En a Mupanal szallok, onnan 1es villamossal 1 megallo. Kb 30 perc alatt bent vagyok a munkahelyemen.
2018. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csodalom, hogy a rendszeres dugot meg senki nem emlitette. :D Iszonyat torlodasok tudnak kialakulni mindket iranyban a 138-as vonalan. En reggelente 40 percet ulok csak ezen a buszon, az Erdosor utcatol a Jokai Mor utcaig megyek... delutan hazafele csucsidoben ugyanennyi a menetido. Szoval az az 1 oras menetido legyen inkabb masfel. ;) A cigokat mar emlitettek, ha ingyen adnak sem kellene ott haz... (20 eve elek Csepelen)
2018. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!