Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Solymár külterülete, a nyaraló...

Solymár külterülete, a nyaralóövezet milyen környék? Nyugis vagy fosztogatott?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Külterülettel az a baj, hogy ezt mindig az adott pillanatról lehet megmondani... nálunk pl az elmúlt 20 évben ismeretlen volt a besurranók fogalma, az elmúlt évben mindent gondosan el kell dugni, zárni mert egy 6 fős horda nappal kocsiból kinézi, van e valami amiért este vissza lehet menni...

De ismerek ellenpéldát is, pár faluval odébb, ahol hírhedten sok lopás volt, pár éve mikor lecsukták a helyi főkolompost, azóta nem volt 1sem...

2018. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amit írsz az solymár vagy környéke?

És akkor ezek szerint ha semmi sincs kint csak egy lezárt ház akkor kisebb az esélye hogy bejönnek?


Ilyesmit sajnos én is tapasztaltam, máshol, paplannal végigházalták a falvakat többször majd jelentették valakiknek, hogy hol nem voltak sose otthon.

2018. jún. 20. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Riasztós házakat nem törik fel. De a beszerelés és az őrzés sem olcsó játék.
2018. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Havi 4000-ért láttam kivonulással együtt évi 4 téves riasztás is benne van s 3 év hűség aláírása esetén ingyen szerelik.

Persze csak a reklámot láttam nem tudom van e benne valami ami abból nem látszik...

2018. jún. 21. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Pilis Security. Ott vannak közelben, megbízható cég.

[link]

2018. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!