Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire jó Esztergomban lakni?

Mennyire jó Esztergomban lakni?

Figyelt kérdés
Vannak-e ott zűrös, közbiztonsági szempontból úm. terhelt környékek? Ilyenek ma már majdnem mindenütt vannak, de érdekelne, hogy mely városrészek azok.

2018. jún. 28. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A buszpályaudvar környéke ami zűrös hely főleg hétvégén a bulizó fiatalok végett. A töltés utcáról hallottam hogy ott sok a veszélyes kisebbségi, igaz ezt 10 éve hallottam, de akkor nagyon mondták a környékbeliek hogy oda inkább ne menjek még társasággal sem, mert annyira veszélyes.

A piacon is jobb vigyázni a zsebesekkel leginkább, bár én ott nem tapasztaltam még problémát, de pár éve volt rá példa hogy sok embert kizsebeltek és egy nőről a táskát is késsel vágták le ami több ember sérülését is okozta.


De ha azt vesszük valóban akárhol vagy mindenhol vannak problémás emberek akikbe vagy beleszaladsz vagy nem.

De ott sehol nem jó lakni a közlekedés szempontjából sem, ha oda akarsz költözni inkább a környező kistelepülésekben, városokban gondolkozz, milliószor különbek Esztergomnál.

2018. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem Esztergomban lakom, hanem 15 km-re tőle, de egyetértek az előzővel.


A turisták által látogatott helyek szépek, a többi putri.

A buszpályaudvar tényleg szörnyű, nem csak azért, mert akár veszélyes is lehet, hanem mert zsúfolt, büdös hely.


Sajnos 2 hetente busszal megyek Esztergom, és a pályaudvaron, de buszon sem találkozom normálisan felöltözött, igényes emberrel.


Esztergom-kertváros meg egy borzalom.

2018. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért borzalom Esztergom-kertváros?

Nézegettem a Google utcanézetben, és rendezett környéknek tűnik.

A másik, amit még néztem: Szentgyörgymező. Lakóparkban levőként hirdetik az ottani ingatlanokat, nem tudom ez mennyire igaz. A Google utcakép szerint ez a legszebb része Esztergomnak, ráadásul, közel van a Duna.

2018. jún. 29. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szentgyörgymezőn vannak nagyon szép utcák, ha tehetném oda költöznék, vagy a hegy környékére. Az ártéri részeket kerülném.

Kertvárosnak egy részén sok a family, az nem nekem való, de embere válogatja.

Egommal az a bajom, hogy kevés a munkalehetőség, az is inkább gyárakban.

2018. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert Egom-Kertvárosban sok a kisebbségi, és semmi sincs egy tavon kívül.

Persze embere válogatja, lehet vkinek bejön, de sztem borzasztóan kiábrándító környék.

2018. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Esztergom-Kertváros eredeti neve Esztergom-Tábor. Katonai gyakorlótér volt 100 évig, később a szovjetek használták. Később rengeteg nem napon barnult költözött oda.
2018. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A buszpályaudvar 60 éves lepukkant retro, se wc, se kézmosási lehetőség, sőt büfé sincs. A Volánbuszok tiszták, rendesek, a helyiek (tatabányai cég) pocsékak. Rég megérett a bontásra, de a stadionok fontosabbak voltak!
2018. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na, látod, ezzel egyetértek, hogy először ezeket a sok ember által használt közösségi tereket kellett volna rendbe tenni, nem a stadionokat.

Amúgy nekem a munkahely nem fontos, mert távmunkás vagyok.

Szívem szerint egy olyan trópusi szigetre költöznék, ahol azért van legalább internet (van is amúgy egy ilyen lehetőségem, de az is min. 12 millió Ft), de ez még odébb van, megvárom, amíg teljesen kiábrándulok az itteni emberekből. :-)

2018. jún. 29. 13:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem a tömegközlekedés sem érdekel, mert autóval járok.
2018. jún. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!