Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Szigetszentmiklós...

Milyen Szigetszentmiklós környéke lakhatás szempontjából? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek!

Lakásvásárlás elott állok, es sajnos a belváros környéke megengedhetetlen.

Szigetszentmiklóson találtam néhány olcsobb ingatlant.

Van esetleg valakinek tapasztalata a Béke utca, teleki utca környkéröl?

Gondolok itt közbiztonságra legfökepp.

Korabbi forumokon visszaolvasva azt találtam,hogy eleg magas a betoresek illetve egyeb büncselekmények szama.ezek relativ regi forumok voltak, szoval kivancsi lennek a jelenlegi helyzetre.

A valaszokat elöre is köszönom.



2018. júl. 6. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazi agglomeráció. Szerintem nyugis. A sok betörés meg nappal van, az emberek bent dolgoznak pesten. Egy normális ajtó és probléma megoldva. Viszont ha kocsival akarsz járni dolgozni az nagy cumi lesz a reggeli csúcsban.
2018. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
béke utca nem tudom melyik,teleki utca_=cigánysor. Nagy sz..r egész szigetszentmiklós,akkor inkább már tököl,de ott meg nagyképű beképzelt hoffmannista délszláv imádó népség él.pestre bejárni onnan katasztrófa.amúgy is az egész körzetet százhalombatta mérgezi, esténként meglehet fulladni.ja és szszmiklóson egész nap szirénáznak.
2018. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Lakihegyen élek, ami köztudottan lemaradott, rehabilitációra szoruló terület.

Sosem ért semmilyen attrocitás, nem érzem, hogy büdös lenne, elvagyunk itt.

A lezárások miatt viszont mostanában lehetetlen közlekedni és éppen ezért SOHA nem költöznék az M0-tól ennél lejjebb. Csak akkor, ha a másik irányban dolgoznék, vagy otthonról.

2018. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!