Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülálló értelmiségi...

Egyedülálló értelmiségi ötvenesként melyik vidéki városban élnél szívesen?

Figyelt kérdés
Az opciók jelenleg Szolnok és Tatabánya.

2018. júl. 8. 03:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
Ezek közül egyikben sem. Egyedülálló oda megy ahová akar.
2018. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
Tatabányától már nincs messze Tata. Oda mennék. Csak nagyon drága lett, viszont kitisztult.
2018. júl. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem Tatabányán jobb a munkaerőpiaci helyzet, sok cég van ipari parkban stb.


Közlekedés is jobb, ha Bp-re, Balatonra vagy Bécsbe készülsz.

2018. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

Ahol megfelelő munkát kapnék/ahol megfelelő a piaca a szolgáltatásaimnak (ha az ember pl. nyelvtanár).



H-h csak kettőből lehet választani?

2018. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Tatabánya helyett inkább Győr.

Egyébként meg Érd, Diósd.

Jelen állás szerint ilyen leszek én is, és ezeket a városokat néztem ki

2018. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
10%
"Egyedülálló értelmiségi" Ezt a nagy dumát...
2018. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Egyedülálló értelmiségi ötvenesként nem mozdulnék onnan ahol vagyok, főleg akkor ha stabil állásom van.

Nem tudom a költözés döntésének az okát, de megfontolandó ennyi idősen egyéb cél nélkül máshová költözni.


Ahová költözöl az már végleges hely lenne idősebb korodra, tehát mindenképpen a város ellátottságát nézném. Pl. egészségügy, szociális szolgáltatások vonatkozásában.


Budapest ebből a szempontból ideális, bárhová küldenek vizgálatra, kórházba, megoldható.


Ha csak a nyugalom kérdése számítana Egert választanám.

2018. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Mi ebben a duma 6-oska?

Érd és Diósd túlárazott, mert közel van Budapest, emiatt persze zsúfoltak is (a városok és az utak is).

Szerintem valahol 50-100 km-es Budapest körüli gyűrűben kell gondolkodni.

2018. júl. 8. 14:52
 9/35 A kérdező kommentje:

#7:

Az okokat hagyjuk, ez nem szociológiai fórum.

Igazából, most nem célom végleges helyet találni, most a megfizethetőség is számít (max. 13M).

A végleges (előtti) hely megtalálása majd a következő lépcsőfok lesz kb. 6-8 év múlva.

2018. júl. 8. 18:45
 10/35 anonim ***** válasza:

Hááát.... számomra furcsa,hogy ennyi idősen, egyedülállóként még nem a végleges helyet keresed (de ez persze a Te dolgod, nem erről kérdeztél).

Ha onnan is tovább akarsz lépni akkor ne keríts ennek nagy feneket, bárhová mehetsz.

Ennyiért könnyen kapsz lakást bárhol, egyedül gondolom nem akarsz óriás méretűt.

2018. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!